Bakoma Skyr drinking yogurt, Icelandic type, mango, passion fruit

Bakoma
55
Dobry jogurt Bakoma Skyr drinking yogurt, Icelandic type, mango, passion fruit
52Bakoma Skyr drinking yogurt, Icelandic type, mango, passion fruit
Bakoma Skyr drinking yogurt, Icelandic type, mango, passion fruitBakoma Skyr drinking yogurt, Icelandic type, mango, passion fruit
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

23,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197031311

5900197031311

price: 7,15 zł

buy 6 szt. for 6.89 zł/szt
7.15 PLN 2026-10-23 NewCondition
mleko, cukier, przecier z mango 2,3 %, przecier z marakui 0,5 %, koncentrat soku z marchwi pomarańczowej, aromat, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna317 kJ / 75 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry7,7 g
Białko6,7 g
Sól0,12 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 300 g stanowi jedną porcję produktu, dostarcza 20 g białka.

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość białka
brand:Bakoma
Legally regulated product name:Jogurt pitny mango - marakuja.
Storage:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Preparation and use:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:05:47Dobry jogurt



Bakoma Bakoma Drinking yogurt, Bakoma Bakoma Drinking yogurt,
Icelandic type, skyr, raspberry, strawberry 300 g
23,83zł/kg

price: 7,15 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-30
Bakoma Bakoma Skyr drinking Bakoma Bakoma Skyr drinking
yogurt, Icelandic type, blueberry 300 g
23,83zł/kg

price: 7,15 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-23
Bakoma Bakoma 7 cereals men Bakoma Bakoma 7 cereals men
seeds and sunflower seeds cranberry yogurt - red grapefruit with pumpkin 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-25
Bakoma Bakoma 7 cereals men Bakoma Bakoma 7 cereals men
cereals, sunflower seeds and pumpkin yoghurt with blueberries, black currants, 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-27
Bakoma Bakoma 7 cereals men Bakoma Bakoma 7 cereals men
sunflower seeds and pumpkin yoghurt with peach and pear and with cereals, 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-25
Bakoma Bakoma 7 cereals men yogurt Bakoma Bakoma 7 cereals men yogurt
seeds and pumpkin with pineapple, mandarin, cereals, sunflower 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-27
Bakoma Bakoma 7 cereals men yogurt Bakoma Bakoma 7 cereals men yogurt
with orange apple and cereals 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
Bakoma Bakoma Men Skyr blueberry Bakoma Bakoma Men Skyr blueberry
cream yogurt 300 g
25,83zł/kg

price: 7,75 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-30
Bakoma twist raspberry yogurt Bakoma twist raspberry yogurt
drink 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma twist strawberry yogurt Bakoma twist strawberry yogurt
drink 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma twist drinking yoghurt , Bakoma twist drinking yoghurt ,
400g peach mango 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma twist yogurt drink coffee Bakoma twist yogurt drink coffee
380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

price: 6,53 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-18
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

price: 6,53 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-21
Bakoma twist wild strawberry Bakoma twist wild strawberry
yogurt drink 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-17
Bakoma twist yogurt drink forest Bakoma twist yogurt drink forest
fruits 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5