Better Than BIO Konjac Noodle Gluten Free Noodle

Better Than Foods

Makaron thai style nie zawiera tłuszczu, cukru oraz soli. Wytwarzany jest z korzenia rośliny noszącej nazwę konjac (uprawiana w Chinach i Japonii). To tradycyjny produkt azjatycki znany w tamtejszej kuchni od wieków. Makaron nie posiada szczególnych walorów smakowych, ale łatwo wchłania aromat dodanych przypraw i składników.

Better Than BIO Konjac Noodle Gluten Free NoodleBetter Than BIO Konjac Noodle Gluten Free Noodle
BIO
masa netto

masa netto

385 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-05

pojemność

cena za kilogram

24,34 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5060691230037

5060691230037

price: 9,37 zł

9.37 PLN 2028-01-05 NewCondition

woda oczyszczona, mąka konjac*, błonnik OWSIANY* (bez glutenu) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 35 kJ / 9 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy nasycone: 0 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukry: 0 g
Błonnik: 4 g
Białko: 0,2 g
Sól: 0 g


Makaron thai style nie zawiera tłuszczu, cukru oraz soli. Wytwarzany jest z korzenia rośliny noszącej nazwę konjac (uprawiana w Chinach i Japonii). To tradycyjny produkt azjatycki znany w tamtejszej kuchni od wieków. Makaron nie posiada szczególnych walorów smakowych, ale łatwo wchłania aromat dodanych przypraw i składników.


Better Than Foods Better Than Better Than Foods Better Than
Konjac Angel Hair Pasta Gluten-free BIO 385 g
24,39zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-04
Better Than Foods Better Than Better Than Foods Better Than
Konjac Tagliatelle Pasta Gluten-Free BIO 385 g
24,39zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-15
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
37
expiry date 2031-04-30
Lubella Lubella pasta Kokardki Lubella Lubella pasta Kokardki
(Farfalle) 400 g
14,63zł/kg

price: 5,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-09-30
Lubella Lubella pasta feathers Lubella Lubella pasta feathers
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
23
expiry date 2029-12-30
Lubella Lubella pasta Sea shells Lubella Lubella pasta Sea shells
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
23
expiry date 2029-12-30
Lubella Egg noodles brothy Lubella Egg noodles brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5