Bio Planet BIO Hazelnuts

Bio Planet
51Bio Planet BIO Hazelnuts

Ekologiczne ORZECHY LASKOWE to bardzo pożywny owoc leszczyny. Są podstawowym składnikiem mieszanki studenckiej. Zmielone grubo lub na mąkę wchodzą w skład ciast, past i innych deserów. Doskonale smakują jako dodatek do pieczenia chleba lub do porannej owsianki.

Bio Planet BIO HazelnutsBio Planet BIO Hazelnuts
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

171,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661401

5907814661401

price: 17,15 zł

17.15 PLN 2026-11-30 NewCondition

ORZECHY LASKOWE* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 2785 kJ / 674 kcal
Tłuszcz - 62 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 4,5 g
Węglowodany - 11 g
w tym cukry - 4,6 g
Białko - 14 g
Sól - 0 g


Ekologiczne ORZECHY LASKOWE to bardzo pożywny owoc leszczyny. Są podstawowym składnikiem mieszanki studenckiej. Zmielone grubo lub na mąkę wchodzą w skład ciast, past i innych deserów. Doskonale smakują jako dodatek do pieczenia chleba lub do porannej owsianki.


brand:

Bio Planet


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sante Sante Hazelnuts Sante Sante Hazelnuts
    100 g
    112,70zł/kg

    price: 11,27 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-01-21
    Bakalland Bakalland hazelnuts Bakalland Bakalland hazelnuts
    expiry date 2027-01-30
    Bakalland Bakalland desiccated Bakalland Bakalland desiccated
    expiry date
    2027-08-30
    Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
    100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
    flakes (cut almonds) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet BIO blanched Bio Planet Bio Planet BIO blanched
    almonds 100 g
    119,90zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Bio Planet Bio Planet BIO walnuts Bio Planet Bio Planet BIO walnuts
    expiry date 2027-05-04
    Bio Planet Bio Planet BIO Pecans Bio Planet Bio Planet BIO Pecans
    100 g
    149,90zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-07-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Hazelnuts 350 g
    153,71zł/kg

    price: 53,80 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-30
    Bio Planet Bio Planet BIO blanched Bio Planet Bio Planet BIO blanched
    hazelnuts roasted 350 g
    154,91zł/kg

    price: 54,22 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-12
    Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
    Figs 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gluten-free sultanas 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
    sweetened with BIO cane sugar 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
    gluten-free sultanas BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
    Grain Basmati Rice 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5