Bio Planet pitted dates dried gluten-free BIO

Bio Planet
55
niedosłodzoneBio Planet pitted dates dried gluten-free BIO
55Bio Planet pitted dates dried gluten-free BIO
Ekologiczne daktyle bez pestek mogą być stosowane jako samodzielna słodka przekąska lub jako dodatek do porannej owsianki, deserów, ciast, powideł i wszelkiego rodzaju potraw.
Bio Planet pitted dates dried gluten-free BIOBio Planet pitted dates dried gluten-free BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

50,33 zł / kg

kraj

Country of origin

Tunezja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660503

5907814660503

price: 7,55 zł

7.55 PLN 2027-02-28 NewCondition
ekologiczne daktyle bez pestek suszone 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia1204 kJ / 284 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany65 g
w tym cukry59 g
Błonnik8,5 g
Białko2,3 g
Sól0 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Ekologiczne daktyle bez pestek mogą być stosowane jako samodzielna słodka przekąska lub jako dodatek do porannej owsianki, deserów, ciast, powideł i wszelkiego rodzaju potraw.
Features:produkt bezglutenowy
brand:Bio Planet
Legally regulated product name:Daktyle bez pestek suszone bio.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Tunezja
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • aż , 2015-08-23 21:08:45niedosłodzone



Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet gluten-free Bio Planet Bio Planet gluten-free
dried apricots BIO 150 g
101,13zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet Student mix Bio Planet Bio Planet Student mix
with cranberry BIO 150 g
99,93zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-26
Bio Planet BANANA CHIPS Bio Planet BANANA CHIPS
UNSWEETENED BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-31
Bio Planet Planet Organic roasted Bio Planet Planet Organic roasted
coconut chips BIO 150 g
68,27zł/kg

price: 10,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-19
Sante Sante Treasures of the Earth Sante Sante Treasures of the Earth
Goji Berries 150 g
94,33zł/kg

price: 14,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-06
Florpak FLORPAK Almond whole Florpak FLORPAK Almond whole
150 g
99,93zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-03-31
Big Nature Big Nature Dried cut Big Nature Big Nature Dried cut
cranberries 150 g
57,20zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-17
Bio Planet Bio Planet Dates Bio Planet Bio Planet Dates
without seeds, dried gluten-free BIO 400 g
37,83zł/kg

price: 15,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Dates Bio Planet Bio Planet Dates
without seeds, dried gluten-free BIO 1 kg

price: 32,74 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5