Bio Planet Cocoa powder BIO raw, non-fat

Bio Planet

Ekologiczne sproszkowane kakao otrzymane z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Ziarna kakao przed zmieleniem zostały głęboko zamrożone (mielenie kriogeniczne), co pozwoliło zachować maksymalną ilość składników odżywczych, a także naturalny smak i aromat produktu. Polecamy jako składnik deserów, wypieków oraz innych przekąsek.

Bio Planet Cocoa powder BIO raw, non-fatBio Planet Cocoa powder BIO raw, non-fat
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

161,35 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902650272323

5902650272323

price: 64,54 zł

64.54 PLN 2026-10-22 NewCondition

ekologiczne kakao sproszkowane surowe nieodtłuszczone 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna -2431 kJ/590 kcal
Tłuszcz - 52 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 30 g
Węglowodany - 6,0 g
w tym cukry - 1,5 g
Błonnik - 23 g
Białko - 13 g
Sól - 0,2 g


Ekologiczne sproszkowane kakao otrzymane z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Ziarna kakao przed zmieleniem zostały głęboko zamrożone (mielenie kriogeniczne), co pozwoliło zachować maksymalną ilość składników odżywczych, a także naturalny smak i aromat produktu. Polecamy jako składnik deserów, wypieków oraz innych przekąsek.


DecoMorreno bitter cocoa DecoMorreno bitter cocoa
150 g
96,47zł/kg

price: 14,47 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-01-31
DecoMorreno bitter cocoa DecoMorreno bitter cocoa
80 g
112,38zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-04-30
Kruger Kruger extra Dark Cocoa Kruger Kruger extra Dark Cocoa
80 g
94,75zł/kg

price: 7,58 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-06-30
BIO Afryka Bio Africa Cocoa Powder BIO Afryka Bio Africa Cocoa Powder
with reduced BIO fat content 200 g
148,75zł/kg

price: 29,75 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-12-31
Kruger Kruger Familijne extra dark Kruger Kruger Familijne extra dark
cocoa powder with reduced fat content 200 g
76,85zł/kg

price: 15,37 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Raw cocoa Bio Planet Bio Planet Raw cocoa
beans BIO 600 g
164,22zł/kg

price: 98,53 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-01
Kruger Kruger Chocodelissia Cocoa Kruger Kruger Chocodelissia Cocoa
extra dark 80 g
106,38zł/kg

price: 8,51 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-01-31
Kruger Krüger MixFix Napój Kruger Krüger MixFix Napój
kakaowy instant 150 g
55,93zł/kg

price: 8,39 zł

PLN
1
29
expiry date
2027-06-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5