Bio Planet Dried goji berries BIO

Bio Planet

Ekologiczne jagody goji są jednym z najbardziej odżywczych produktów na świecie. Mogą być spożywane zarówno na surowo, jak również stanowić dodatek do porannej owsianki, kompotu, ciast, deserów oraz z gorącą wodą (jako herbata ziołowa).

Bio Planet Dried goji berries BIOBio Planet Dried goji berries BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-10

pojemność

cena za kilogram

86,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667960

5907814667960

price: 21,66 zł

21.66 PLN 2028-01-10 NewCondition

jagody goji suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1552 kJ / 367 kcal
Tłuszcz - 3,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 68 g
w tym cukry - 17 g
Białko - 12 g
Sól - 0,06 g


Ekologiczne jagody goji są jednym z najbardziej odżywczych produktów na świecie. Mogą być spożywane zarówno na surowo, jak również stanowić dodatek do porannej owsianki, kompotu, ciast, deserów oraz z gorącą wodą (jako herbata ziołowa).


brand:

Bio Planet


Preparation and use:

Zalecane spożycie jagód od 10 do 20 g dziennie. Dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące powinny zachować szczególną ostrożność.


Bio Planet Bio Planet dried white Bio Planet Bio Planet dried white
mulberry BIO 250 g
103,96zł/kg

price: 25,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-06
Florpak FLORPAK Dried Cranberries Florpak FLORPAK Dried Cranberries
250 g
51,96zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Florpak FLORPAK Figa dried Florpak FLORPAK Figa dried
250 g
43,96zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
22
expiry date 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet Dried goji Bio Planet Bio Planet Dried goji
berries BIO 100 g
105,90zł/kg

price: 10,59 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-04
Cocoa Inca berries in raw Cocoa Inca berries in raw
chocolate bio 70 g
246,29zł/kg

price: 17,24 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-16
Cocoa Cocoa Goji berries in raw Cocoa Cocoa Goji berries in raw
organic chocolate 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-09
Bio Planet Bio Planet Inca Berries Bio Planet Bio Planet Inca Berries
dried BIO 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-26
Sante Sante Treasures of the Earth Sante Sante Treasures of the Earth
Goji Berries 150 g
94,33zł/kg

price: 14,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-06
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5