Bio Planet Rice Arborio risotto BIO

Bio Planet
51Bio Planet Rice Arborio risotto BIO

Ekologiczny ryż Arborio wywodzi się z Włoch. To wyjątkowa odmiana ryżu, charakteryzująca się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi podstawę tradycyjnej włoskiej potrawy risotto. Doskonały również jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.

Bio Planet Rice Arborio risotto BIOBio Planet Rice Arborio risotto BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

34,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667793

5907814667793

price: 17,47 zł

17.47 PLN 2027-02-10 NewCondition

ryż Arborio risotto* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1485 kJ / 350 kcal
Tłuszcz - 0,6 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 78 g,
w tym cukry - 0,3 g
Białko - 7,4 g
Sól - 0,01 g


Ekologiczny ryż Arborio wywodzi się z Włoch. To wyjątkowa odmiana ryżu, charakteryzująca się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi podstawę tradycyjnej włoskiej potrawy risotto. Doskonały również jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.


Cooking guidelines:

Ryż gotujemy w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu pod przykryciem ok. 15 min. (ryżu nie płuczemy).


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
    Grain Basmati Rice 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gluten-free white basmati rice 500 g
    23,76zł/kg

    price: 11,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-04
    Bio Planet Bio Planet Gluten-free Bio Planet Bio Planet Gluten-free
    white jasmine rice BIO 500 g
    21,44zł/kg

    price: 10,72 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Bio Planet Bio Planet round brown Bio Planet Bio Planet round brown
    rice BIO 500 g
    22,48zł/kg

    price: 11,24 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-12
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gluten-free long grain white rice 500 g
    18,44zł/kg

    price: 9,22 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-28
    Melvit Instant rice flakes Melvit Instant rice flakes
    500 g
    15,68zł/kg

    price: 7,84 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-01-28
    Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
    basmati rice 500 g
    26,72zł/kg

    price: 13,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-28
    Ekologiko Ekologiko Organic long Ekologiko Ekologiko Organic long
    BIO
    Ekologiko Organic long grain white rice Ekologiko Organic long grain white rice
    grain white rice 500 g
    16,32zł/kg

    price: 8,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-28
    Bio Planet Bio Planet BIO sushi Bio Planet Bio Planet BIO sushi
    rice 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-04-23
    Bio Planet Bio Planet White Bio Planet Bio Planet White
    Jasmine Rice Gluten-Free BIO 1 kg

    price: 16,23 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-12-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
    Figs 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
    100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
    flakes (cut almonds) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gluten-free sultanas 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
    sweetened with BIO cane sugar 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5