Cocoa

Mango, jeden z najpyszniejszych owoców. W swojej wysuszonej formie zachowuje charakterystyczny, słodko winny smak. Czekolada w której kulki mango są zanurzone, tworzy wraz z owocem słodko-winno kremową kombinację. Czekolada Creamy, którą pokryty jest owoc, dzięki roztartym migdałom i miąższowi z kokosa, do złudzenia przypomina smakiem mleczną czekoladę. Produkt zdecydowanie dla amatorów “mlecznych”, łagodnych smaków, mimo że nie zawiera MLEKA i jest w 100 % wegański.
Zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-29

pojemność

cena za kilogram

306,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902565216771

5902565216771

price: 21,42 zł

21.42 PLN 2027-06-29 NewCondition

czekolada* 55 % (tłuszcz kakaowy*, inulina*, substancja słodząca: erytrytol*, MIGDAŁY*, sproszkowany napój OWSIANY*, nieprażone ziarno kakao*, sproszkowany miąższ kokosowy*, naturalne aromaty, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), zawartość masy kakaowej minimum 31 %), suszone mango* 45 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1663 kJ / 397 kcal
Tłuszcz: 20 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11 g
Węglowodany: 48 g
w tym cukry: 33 g
w tym poliole: 8,0 g
Błonnik: 18 g
Białko: 4,4 g
Sól: 0,25 g


Mango, jeden z najpyszniejszych owoców. W swojej wysuszonej formie zachowuje charakterystyczny, słodko winny smak. Czekolada w której kulki mango są zanurzone, tworzy wraz z owocem słodko-winno kremową kombinację. Czekolada Creamy, którą pokryty jest owoc, dzięki roztartym migdałom i miąższowi z kokosa, do złudzenia przypomina smakiem mleczną czekoladę. Produkt zdecydowanie dla amatorów “mlecznych”, łagodnych smaków, mimo że nie zawiera MLEKA i jest w 100 % wegański.
Zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Cocoa Inca berries in raw Cocoa Inca berries in raw
chocolate bio 70 g
246,29zł/kg

price: 17,24 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-16
Cocoa Cocoa Turkish mulberry in Cocoa Cocoa Turkish mulberry in
raw organic chocolate 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-27
Cocoa Cocoa Goji berries in raw Cocoa Cocoa Goji berries in raw
organic chocolate 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-09
Cocoa Cocoa bananas in raw Cocoa Cocoa bananas in raw
chocolate ORGANIC 70 g
242,71zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-10
Cocoa Cocoa figs in raw chocolate Cocoa Cocoa figs in raw chocolate
BIO 70 g
240,14zł/kg

price: 16,81 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-20
Bakalland Bakalland Mango slices Bakalland Bakalland Mango slices
70 g
140,43zł/kg

price: 9,83 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-05-30
Bakalland pitted dates Bakalland pitted dates
expiry date 2027-10-30
Bakalland mass poppy Bakalland mass poppy
expiry date 2028-01-30
Cocoa Cocoa hazelnuts in raw Cocoa Cocoa hazelnuts in raw
chocolate BIO 70 g
287,29zł/kg

price: 20,11 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-22
Cocoa raw almonds in chocolate bio Cocoa raw almonds in chocolate bio
70 g
255,57zł/kg

price: 17,89 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-04
Cocoa raw cashew nuts in chocolate Cocoa raw cashew nuts in chocolate
coffee 70 % bio 70 g
249,43zł/kg

price: 17,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-29
Cocoa Brazil nuts in raw chocolate Cocoa Brazil nuts in raw chocolate
70 % bio 70 g
352,14zł/kg

price: 24,65 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-03
Cocoa Cocoa chocolate raisins in Cocoa Cocoa chocolate raisins in
raw BIO 70 g
242,71zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-01
Cocoa Cocoa Dots in raw chocolate Cocoa Cocoa Dots in raw chocolate
BIO 70 g
228,43zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-22
Cocoa Coca Hazelnuts in Coconut Cocoa Coca Hazelnuts in Coconut
Chocolate BIO 70 g
271,29zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-03
Cocoa Cocoa Almonds in vegemilk Cocoa Cocoa Almonds in vegemilk
BIO chocolate 70 g
255,57zł/kg

price: 17,89 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-05
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5