Piątnica
51
Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2026-10-09

pojemność

cena za litr

29,95 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531001024

5900531001024

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-10-09 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1426 kJ / 346 kcal
Tłuszcz36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Węglowodany3,3 g
w tym cukry3,3 g
Białko2,2 g
Sól0,05 g

Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Features:do deserów
brand:Piątnica
Legally regulated product name:Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana.
Storage:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +6 ℃. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cremona classic coffee whitener Cremona classic coffee whitener
    expiry date 2028-06-30
    Bakoma Bakoma heavy cream 30% fat Bakoma Bakoma heavy cream 30% fat
    200 g
    33,20zł/kg

    price: 6,64 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-08
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata UHT coffee cream Łaciata Łaciata UHT coffee cream
    12% fat 500 ml
    15,98zł/l

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-21
    Łaciata Łaciata cream for UHT Łaciata Łaciata cream for UHT
    desserts 30% fat 500 ml
    21,32zł/l

    price: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-07
    Łaciata coffee creamer 10x10g Łaciata coffee creamer 10x10g
    100 g
    23,30zł/kg

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-04
    Piątnica Piatnica cottage cheese Piątnica Piatnica cottage cheese
    200 g
    21,95zł/kg

    price: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-10-13
    Piątnica "Country Cheese" with Piątnica "Country Cheese" with
    chives 150 g
    24,93zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-12
    REDUCED PRICE -10%
    Piątnica "Country Cheese" light Piątnica "Country Cheese" light
    150 g
    22,13zł/kg

    price: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-10-07
    Piątnica Piątnica, cream for Piątnica Piątnica, cream for
    soups 18% 200 ml
    19,30zł/l

    price: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica mascarpone cheese Piątnica mascarpone cheese
    250 g
    42,80zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-26
    Piątnica Piątnica fat cottage Piątnica Piątnica fat cottage
    cheese 8% fat. 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica Piątnica semi-fat Piątnica Piątnica semi-fat
    cottage cheese 4% fat 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-10-18
    Piątnica curd cheesecakes ground Piątnica curd cheesecakes ground
    to 1kg 1 kg

    price: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5