Dove
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

pojemność

cena za litr

104,87 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8720181284274

8720181284274

price: 15,73 zł

15.73 PLN NewCondition
Venus Venus Golden Sun Cooling and Venus Venus Golden Sun Cooling and
soothing after-sun mist 150 ml
137,07zł/l

price: 20,56 zł

PLN
1
3
Venus Venus Golden Sun Sun tanning Venus Venus Golden Sun Sun tanning
mist SPF25 150 ml
195,33zł/l

price: 29,30 zł

PLN
1
7
Venus Venus Golden Sun Aloe Venus Venus Golden Sun Aloe
after-sun gel 150 ml
83,60zł/l

price: 12,54 zł

PLN
1
4
Venus Venus Golden Sun Amber body Venus Venus Golden Sun Amber body
scrub before sunbathing 150 ml
109,67zł/l

price: 16,45 zł

PLN
1
5
Venus Venus Golden Sun Sunscreen Venus Venus Golden Sun Sunscreen
lotion SPF30 150 ml
178,33zł/l

price: 26,75 zł

PLN
1
4
Venus Venus Golden Sun Sunscreen Venus Venus Golden Sun Sunscreen
lotion SPF50 150 ml
260,80zł/l

price: 39,12 zł

PLN
1
4
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Dove liquid soap 250ml fresh Dove liquid soap 250ml fresh
Dove liquid soap supply of 500 ml Dove liquid soap supply of 500 ml
Beauty Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
7
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5