Dr. Oetker Chocolate flavored sauce

Dr. Oetker
52Dr. Oetker Chocolate flavored sauce
Sosy deserowe są wyśmienitym dodatkiem do lodów, deserów, ciast, naleśników i gofrów. Wzbogacają smak i podnoszą atrakcyjność wszystkich słodkości, zarówno tych podawanych na zimno jak również na ciepło. Produkowane są w oparciu o naturalne składniki, nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów dlatego szczególnie polecamy je do serwowania w kompozycji z budyniami lub kisielami Dr. Oetkera jako słodka przekąska dla najmłodszych smakoszy. Sosy Dr. Oetkera zapakowane są w oryginalną, funkcjonalną butelkę o atrakcyjnym kształcie. Forma butelki „postawiona na głowie” pozwala w prosty sposób wycisnąć z butelki sos do ostatniej pysznej kropli. Dodatkowo zastosowana w nakrętce przegroda silikonowa umożliwia łatwe i kontrolowane dozowanie produktu oraz zapobiega wyciekaniu sosu podczas przechowywania.
Dr. Oetker Chocolate flavored sauceDr. Oetker Chocolate flavored sauce
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

42,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437002415

5900437002415

price: 8,59 zł

buy 6 szt. for 8.46 zł/szt
8.59 PLN 2027-12-31 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, woda, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz roślinny palmowy, emulgator (lecytyny), aromaty, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Information about additives:Bez barwników
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Energia1431 kJ/340 kcal
Tłuszcz 4,9 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone 2,6 g
Węglowodany 71,1 g
w tym Cukry 60,8 g
Białko 1,3 g
Sól 0,15 g

Sosy deserowe są wyśmienitym dodatkiem do lodów, deserów, ciast, naleśników i gofrów. Wzbogacają smak i podnoszą atrakcyjność wszystkich słodkości, zarówno tych podawanych na zimno jak również na ciepło. Produkowane są w oparciu o naturalne składniki, nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów dlatego szczególnie polecamy je do serwowania w kompozycji z budyniami lub kisielami Dr. Oetkera jako słodka przekąska dla najmłodszych smakoszy. Sosy Dr. Oetkera zapakowane są w oryginalną, funkcjonalną butelkę o atrakcyjnym kształcie. Forma butelki „postawiona na głowie” pozwala w prosty sposób wycisnąć z butelki sos do ostatniej pysznej kropli. Dodatkowo zastosowana w nakrętce przegroda silikonowa umożliwia łatwe i kontrolowane dozowanie produktu oraz zapobiega wyciekaniu sosu podczas przechowywania.
Features:bez konserwantów i barwników, doskonały dodatek do: lodów, ciast, deserów, naleśników
brand:Dr. Oetker
Legally regulated product name:Sos o smaku czekoladowym
Storage:Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 30 dni.
Preparation and use:Sposób użycia: 1. Przed użyciem wstrząśnij. Następnie odkręć nakrętkę. 2. Usuń aluminiową platynkę. 3. Nałóż nakrętkę, otwórz klapkę i lekko ściskając butelkę dozuj sos. 4. Po użyciu bez obaw stawiaj butelkę "na głowie", specjalne zabezpieczenie w nakrętce zapobiega wyciekaniu sosu.
Type of packaging:Not specified
Producer's address:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Delecta Original Delecta Cream Delecta Original Delecta Cream
    Karpatka 250 g
    19,56zł/kg

    price: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of strawberry 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of rum 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cream cakes of cream taste Cykoria Cream cakes of cream taste
    100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of lemon 100 g
    54,00zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-06-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of peanut 100 g
    32,10zł/kg

    price: 3,21 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Cream cakes with Cykoria Cream cakes with
    chocoloate flavour 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker Rum flavor Dr. Oetker Dr. Oetker Rum flavor
    to cakes 9 ml
    264,44zł/l

    price: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker baking Dr. Oetker Dr. Oetker baking
    powder 30 g
    33,00zł/kg

    price: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker citric acid Dr. Oetker Dr. Oetker citric acid
    expiry date 2029-06-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker edible Dr. Oetker Dr. Oetker edible
    expiry date 2029-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker sweet moment Dr. Oetker Dr. Oetker sweet moment
    , strawberry jelly 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker jelly sweet Dr. Oetker Dr. Oetker jelly sweet
    moment Apple 30 g
    55,33zł/kg

    price: 1,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker jelly sweet Dr. Oetker Dr. Oetker jelly sweet
    cherry moment 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2027-07-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5