Dr. Oetker jelly sweet moment Apple

Dr. Oetker
56Dr. Oetker jelly sweet moment Apple
Kisiele Słodka Chwila to owocowa, lekka przekąska. Jedyna na rynku propozycja o tak gładkiej i delikatnej konsystencji. Idealna zarówno dla dorosłych, ale uwielbiają ją również dzieci za wyjątkowo gładką i przyjemną konsystencję. Spróbuj wszystkich sześciu smaków! Kisiele Słodka Chwila wyróżnia: - owocowy smak - jednolita, gładka konsystencja - zawartość witaminy c - szybkość i łatwość przygotowania
Dr. Oetker jelly sweet moment AppleDr. Oetker jelly sweet moment Apple
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

57,67 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437037080

5900437037080

price: 1,73 zł

1.73 PLN 2027-07-31 NewCondition
Dr. Oetker Dr. Oetker jelly sweet Dr. Oetker Dr. Oetker jelly sweet
moment Apple 30 g
55,33zł/kg

price: 1,66 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
cukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwniki (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina), aromat, sól, witamina C, koncentrat soku jabłkowego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: 100 g
Energia242 kJ
Energia57 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone0 g
Węglowodany 14 g
w tym Cukry 8,8 g
Białko 0 g
Sól 0,02 g
Witamina C 13 mg 16%**
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Procent referencyjnego dziennego spożycia witaminy C.
Dzienna referencyjna wartość spożycia witaminy C wynosi 80 mg.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Kisiele Słodka Chwila to owocowa, lekka przekąska. Jedyna na rynku propozycja o tak gładkiej i delikatnej konsystencji. Idealna zarówno dla dorosłych, ale uwielbiają ją również dzieci za wyjątkowo gładką i przyjemną konsystencję. Spróbuj wszystkich sześciu smaków! Kisiele Słodka Chwila wyróżnia: - owocowy smak - jednolita, gładka konsystencja - zawartość witaminy c - szybkość i łatwość przygotowania
Features:z witaminą C
brand:Słodka Chwila
Legally regulated product name:Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody (ok. ½ kubka lub ¾ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki wsyp do kubka. 3. Mieszaj energicznie łyżeczką ok. 1 min. Kisiel jest gotowy od razu do spożycia.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Dr. Oetker Dr. Oetker sweet moment Dr. Oetker Dr. Oetker sweet moment
    , strawberry jelly 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker jelly sweet Dr. Oetker Dr. Oetker jelly sweet
    cherry moment 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker raspberry Dr. Oetker Dr. Oetker raspberry
    jelly sweet moment 30 g
    57,00zł/kg

    price: 1,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker the sweet taste of Dr. Oetker the sweet taste of
    apricot jelly time 30 g
    55,67zł/kg

    price: 1,67 zł

    PLN
    1
    34
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker the sweet taste of Dr. Oetker the sweet taste of
    lemon jelly time 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2027-07-31
    Delecta fruit jelly cup strawberry Delecta fruit jelly cup strawberry
    flavor 30 g
    54,00zł/kg

    price: 1,62 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-08-30
    Delecta fruit cup jelly flavor Delecta fruit cup jelly flavor
    forest fruits 30 g
    54,00zł/kg

    price: 1,62 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-09-30
    Amylon Amylon gluten-free lemon Amylon Amylon gluten-free lemon
    jelly BIO 30 g
    87,33zł/kg

    price: 2,62 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-12-08
    Dr. Oetker Dr. Oetker Rum flavor Dr. Oetker Dr. Oetker Rum flavor
    to cakes 9 ml
    264,44zł/l

    price: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker baking Dr. Oetker Dr. Oetker baking
    powder 30 g
    33,00zł/kg

    price: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker citric acid Dr. Oetker Dr. Oetker citric acid
    expiry date 2029-06-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker edible Dr. Oetker Dr. Oetker edible
    expiry date 2029-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker unbaked Dr. Oetker Dr. Oetker unbaked
    cheesecake with a jelly topping powdered 195 g
    35,85zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
    pudding pudding 45 g
    35,33zł/kg

    price: 1,59 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker strawberry Dr. Oetker Dr. Oetker strawberry
    jelly 38 g
    40,26zł/kg

    price: 1,53 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker cherry jelly Dr. Oetker Dr. Oetker cherry jelly
    expiry date 2027-04-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5