FLORPAK Green lentils

Florpak

Jej ziarna są cętkowane, zielono-brązowe, ma krzepki, nieco pieprzny smak.
To kolejna z soczewic, której ziarna są zdrowe i tak naprawdę trudno cokolwiek "zepsuć" przygotowując z niej danie. Powinno się jej używać w kuchni przez cały rok, zwłaszcza, że można z niej stworzyć dania: szybkie, łatwe i bez jakichkolwiek wyrzutów w stosunku do siebie, jako że potrawy z niej są zdrowe oraz dietetyczne. Doskonała do sałatek, zapiekanek, zup, kremów, farszów, pasztetów, a nawet ciasteczek. Świetnie jej w towarzystwie ryżu, czy grillowanych warzyw. Nie przegap okazji aby dodać więcej smaku twojej soczewicy, dodając do wody, w której gotujemy soczewicę np. połowę cebuli, zgnieciony czosnek, czy też wiązkę ziół.

FLORPAK Green lentilsFLORPAK Green lentils
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

14,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931302193

5901931302193

price: 7,15 zł

7.15 PLN 2027-12-31 NewCondition

Wartość odżywcza w 100g produktu
Wartość energetyczna (energia)- 1440kJ/ 344kcal
Tłuszcz- 3,0g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone- 0,45g
Węglowodany- 57,5g
w tym cukry- 1,1g
Białko- 25,4g
*Sól- 0,005g


*Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.


Tekst z pogrubioną czcionką, podreślony.


Information for allergy sufferers:

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne i włoskie.


Jej ziarna są cętkowane, zielono-brązowe, ma krzepki, nieco pieprzny smak.
To kolejna z soczewic, której ziarna są zdrowe i tak naprawdę trudno cokolwiek "zepsuć" przygotowując z niej danie. Powinno się jej używać w kuchni przez cały rok, zwłaszcza, że można z niej stworzyć dania: szybkie, łatwe i bez jakichkolwiek wyrzutów w stosunku do siebie, jako że potrawy z niej są zdrowe oraz dietetyczne. Doskonała do sałatek, zapiekanek, zup, kremów, farszów, pasztetów, a nawet ciasteczek. Świetnie jej w towarzystwie ryżu, czy grillowanych warzyw. Nie przegap okazji aby dodać więcej smaku twojej soczewicy, dodając do wody, w której gotujemy soczewicę np. połowę cebuli, zgnieciony czosnek, czy też wiązkę ziół.


brand:Florpak
Cooking guidelines:

* przed gotowaniem soczewicę należy dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą
* soczewica nie wymaga moczenia, zaleca się jednak zalać ją wrzątkiem i odstawić na 30 min., dzięki temu szybciej się ugotuje
* czas gotowania (przybliżony): 30 min.


Type of packaging:

torebka foliowa


Producer's address:

Florpak Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 92, 05-092 Łomianki,
Filia w Wojniczu
ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz


Return address:

Florpak Sp. z o.o.
ul. Warszawska 29,
32-830 Wojnicz


Florpak FLORPAK Red lentils Florpak FLORPAK Red lentils
500 g
16,38zł/kg

price: 8,19 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-06-30
Florpak red beans in the bag Florpak red beans in the bag
FLORPAK 400g 500 g
12,64zł/kg

price: 6,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-31
Bio Planet Bio Planet
500 g
18,68zł/kg

price: 9,34 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-04
Florpak FLORPAK Beans White Florpak FLORPAK Beans White
Uniform 500 g
18,54zł/kg

price: 9,27 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-05-30
Florpak FLORPAK soup staropolska Florpak FLORPAK soup staropolska
expiry date 2028-12-31
Florpak FLORPAK Soup Mediterranean Florpak FLORPAK Soup Mediterranean
expiry date
2028-12-31
Florpak FLORPAK soup Wojnicka Florpak FLORPAK soup Wojnicka
expiry date
2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Quino white Bio Planet Bio Planet Quino white
(quinoa) gluten-free BIO 500 g
35,72zł/kg

price: 17,86 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-31
Florpak FLORPAK Beans Giants Florpak FLORPAK Beans Giants
450 g
23,38zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-30
Florpak FLORPAK Beans giants Florpak FLORPAK Beans giants
Medium 450 g
21,36zł/kg

price: 9,61 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-06-30
Florpak FLORPAK Soup Greek Florpak FLORPAK Soup Greek
400 g
19,33zł/kg

price: 7,73 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Florpak FLORPAK soup Poland Florpak FLORPAK soup Poland
expiry date 2027-12-31
Florpak FLORPAK soup Roman Florpak FLORPAK soup Roman
400 g
24,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-30
Florpak Florpak A mixture of Florpak Florpak A mixture of
Cranberry and Nuts 200 g
50,65zł/kg

price: 10,13 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-31
Florpak FLORPAK Almond whole Florpak FLORPAK Almond whole
150 g
99,93zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5