masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

19,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999156897

5905999156897

price: 4,82 zł

4.82 PLN 2027-07-30 NewCondition
Nestle Nestle cornflakes breakfast Nestle Nestle cornflakes breakfast
cereal 250 g
28,84zł/kg

price: 7,21 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-30
Lubella corn flakes breakfast Lubella corn flakes breakfast
cereal corn 250 g
23,08zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

price: 17,26 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-31
Turtle Turtle Corn flakes coated Turtle Turtle Corn flakes coated
with dark chocolate. Gluten-free BIO 250 g
147,96zł/kg

price: 36,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-10
Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g
19,48zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-30
Lubella Lubella Corn Flakes Whole Lubella Lubella Corn Flakes Whole
Cornflakes 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-30
Biominki Biominka Balls with BIO Biominki Biominka Balls with BIO
chocolate flavor 500 g
39,12zł/kg

price: 19,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5