Herbapol Raspberry fruit and herbal tea

Herbapol Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Herbapol Raspberry fruit and herbal teaHerbapol Raspberry fruit and herbal tea
masa netto

masa netto

40 torebek

data przydatności

expiry date:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

0,26 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956006307

5900956006307

price: 10,40 zł

buy 6 szt. for 10.24 zł/szt
10.40 PLN 2028-03-30 NewCondition
owoc maliny (60%), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)100 ml
Wartość energetyczna3 kJ / 1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Features:duża paczka, 100% natury z dużych kawałków owoców
brand:Herbapol
About the brand:Herbapol Spróbuj naszych dżemów... Dżem brzoskwiniowy Powidła śliwkowe ... i syropów Malina Syrop owocowy
Legally regulated product name:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Type of packaging:Karton
Producer's address:,,Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin Polska
Return address:
Apotheke Organic tea for children Apotheke Organic tea for children
20 bags of 2g fruit 40 g
206,75zł/kg

price: 8,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-30
Bifix Bifix Winter Tea Instant Bifix Bifix Winter Tea Instant
expiry date
2028-01-09
Ekoland granulated lemon tea Ekoland granulated lemon tea
expiry date 2027-09-30
Ekoland Raspberry tea granulated Ekoland Raspberry tea granulated
300 g
28,30zł/kg

price: 8,49 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-11-30
Ekoland granulated tea Tutti Ekoland granulated tea Tutti
Frutti 300 g
25,07zł/kg

price: 7,52 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Raspberry tea 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-05-31
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
cranberry tea 20 szt.

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-30
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
herbal tea with lemon balm 20 szt.

price: 4,44 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-06-30
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Rosehip tea 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
tea chamomile 20 torebek

price: 4,47 zł

PLN
1
48
expiry date 2028-06-30
Herbapol Pantry fruit syrup aronia Herbapol Pantry fruit syrup aronia
expiry date 2027-06-30
Herbapol fruit raspberry syrup Herbapol fruit raspberry syrup
pantry with linden flower 420 ml
19,81zł/l

price: 8,32 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-30
Herbapol Pantry fruit syrup black Herbapol Pantry fruit syrup black
currant 420 ml
19,83zł/l

price: 8,33 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Herbapol Fruit pantry cherry syrup Herbapol Fruit pantry cherry syrup
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5