Herbapol. Tea Garden. Rosehip tea

Herbapol
52Herbapol. Tea Garden. Rosehip tea
- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Herbapol. Tea Garden. Rosehip teaHerbapol. Tea Garden. Rosehip tea
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

expiry date:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

0,29 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956000640

5900956000640

price: 5,83 zł

5.83 PLN 2027-12-30 NewCondition
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Rosehip tea 20 torebek

price: 5,89 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-02-28

owoc dzikiej róży (66%), kwiat hibiskusa, owoc bzu czarnego, owoc tarniny


Wartości odżywcze (%)100 ml naparu
Wartość energetyczna 3 kJ/1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Features:100% natury z dużych kawałków owoców
brand:Herbapol
Legally regulated product name:Herbatka owocowo-ziołowa.
Other information:Zawartość netto: (20 saszetek x 3,5 g)
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
    herbal tea with lemon balm 20 szt.

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
    tea chamomile 20 torebek

    price: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2028-06-30
    Posti herbal tea 20 bags of Posti herbal tea 20 bags of
    chamomile 20 szt.

    price: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-30
    Bifix Bifix herbal tea 20 lemon Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
    balm bags 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos African Red Bifix Bifix Rooibos African Red
    Bush Tea 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-05-26
    Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
    herbal tea of fennel 20 torebek

    price: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2028-05-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
    herbal tea sage 20 torebek

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2028-07-31
    Apotheke Organic tea for children Apotheke Organic tea for children
    20 bags of 2g fennel after 4th month 20 g
    381,00zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-03-01
    Herbapol Pantry fruit syrup aronia Herbapol Pantry fruit syrup aronia
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol fruit raspberry syrup Herbapol fruit raspberry syrup
    pantry with linden flower 420 ml
    19,81zł/l

    price: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-30
    Herbapol Pantry fruit syrup black Herbapol Pantry fruit syrup black
    currant 420 ml
    19,83zł/l

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Herbapol Fruit pantry cherry syrup Herbapol Fruit pantry cherry syrup
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol Pantry fruit strawberry Herbapol Pantry fruit strawberry
    syrup 420 ml
    20,19zł/l

    price: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-07-30
    Herbapol fruit raspberry syrup Herbapol fruit raspberry syrup
    pantry 420 ml
    19,83zł/l

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-08-30
    Herbapol fruit syrup, lemon pantry Herbapol fruit syrup, lemon pantry
    expiry date 2027-11-30
    Herbapol kiwi fruit syrup pantry Herbapol kiwi fruit syrup pantry
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5