Honey cereal rings

Mlekołaki
55
Lubię. Honey cereal rings
54Honey cereal rings
Honey cereal ringsHoney cereal rings
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

24,72 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011201

5900049011201

price: 6,18 zł

6.18 PLN 2027-08-30 NewCondition
mąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (52 %), kukurydziana, ryżowa, pszenna, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, miód (5,1 %), skrobia pszenna, olej słonecznikowy, substancja spulchniająca: węglany sodu, sól, barwniki: karmel, karoteny, aromaty, emulgator: lecytyny (z rzepaku), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli, substancje wzbogacające: niacyna, witamina B6, tiamina, witamina D
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1619 kJ / 383 kcal
tłuszcz3,8 g
w tym kwasy nasycone0,5 g
węglowodany73 g
w tym cukry19 g
błonnik9,7 g
białko9,4 g
sól0,51 g
witamina D0,75 µg (15 %)*
tiamina (witamina B1)0,29 mg (26 %)*
niacyna (witamina B3)2,5 mg (16 %)*
witamina B60,32 mg (23 %)*
fosfor172 mg (25 %)*
żelazo2,1 mg (15 %)*
miedź0,15 mg (15 %)*
mangan2,0 mg (100 %)*
*% referencyjnych wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
bez oleju palmowego & syropu glukozowego, pełne ziarno, które mielimy we własnym młynie, 8 witamin & minerałów, naturalne źródło 4 minerałów, tylko sprawdzone i wyselekcjonowane składniki, źródło 4 witamin, Polska Marka
brand:Lubella
About the brand:Lubella Tradycja od 1881 Spróbuj także innych płatków Lubella Choco kulki Lubella Choco muszelki
Legally regulated product name:Zbożowe kółka z miodem wzbogacone w witaminy.
Storage:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
Return address:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Tomek , 2021-07-15 14:01:51Lubię.



Lubella mlekołaki cereal Lubella mlekołaki cereal
chocolate shells 250 g
23,96zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-08-30
Mlekołaki cereal chocolate balls Mlekołaki cereal chocolate balls
250 g
27,36zł/kg

price: 6,84 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Mlekołaki choco cereals Mlekołaki choco cereals
piegołaki 250 g
27,36zł/kg

price: 6,84 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Radix Radix-Bis flakes 5 cereals Radix Radix-Bis flakes 5 cereals
expiry date 2027-03-17
Sante Sante Fit Whole grain cereal Sante Sante Fit Whole grain cereal
with cranberry & blueberry & goji berries 225 g
30,36zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-25
Kupiec oatmeal mountain Kupiec oatmeal mountain
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Kupiec Merchant Instant oatmeal Kupiec Merchant Instant oatmeal
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Kupiec Nosh porridge with prunes Kupiec Nosh porridge with prunes
50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5