Junior moisturizes toilet paper 42 leaves

Velvet
54Junior moisturizes toilet paper 42 leaves
170 mm x 125 mm* * +/- 5 % Do codziennego użytku.
Junior moisturizes toilet paper 42 leavesJunior moisturizes toilet paper 42 leaves
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

32,60 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901478997685

5901478997685

price: 6,52 zł

buy 16 szt. for 6.42 zł/szt
6.52 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Parfum, Dimethyl Phenethyl Acetate
170 mm x 125 mm* * +/- 5 % Do codziennego użytku.
brand:Velvet
About the brand:Velvet Miękki jak aksamit
Other information:Znak towarowy zarejestrowany przez Velvet Care sp. z o.o.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Regina toilet paper chamomile 3 Regina toilet paper chamomile 3
    -ply white 8 rolls 8 szt.
    1,79zł/szt.

    price: 14,29 zł

    PLN
    1
    112
    Velvet xxl white toilet paper 4 Velvet xxl white toilet paper 4
    rolls 4 szt.
    1,87zł/szt.

    price: 7,48 zł

    PLN
    1
    3
    Regina aloe vera toilet paper Regina aloe vera toilet paper
    8 szt.
    1,79zł/szt.

    price: 14,28 zł

    PLN
    1
    56
    Velvet wetted toilet paper Velvet wetted toilet paper
    chamomile and aloe vera 48 szt.

    price: 6,69 zł

    PLN
    1
    14
    Velvet gently white toilet paper Velvet gently white toilet paper
    8 rol.
    1,69zł/ rol.

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    35
    Velvet Naturally caring Velvet Velvet Naturally caring Velvet
    toilet paper chamomile 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    15
    Velvet Velvet moisturizes toilet Velvet Velvet moisturizes toilet
    paper Pure 42 szt.

    price: 6,52 zł

    PLN
    1
    16
    Velvet Velvet Moisturized toilet Velvet Velvet Moisturized toilet
    paper 42 szt.

    price: 6,54 zł

    PLN
    1
    17
    Velvet pure white paper towel Velvet pure white paper towel
    longest 2-ply soft as velvet 2 szt.
    3,90zł/szt.

    price: 7,79 zł

    PLN
    1
    36
    Velvet Velvet Balm tissues 6x9szt Velvet Velvet Balm tissues 6x9szt
    Velvet Velvet Balm Wipes Velvet Velvet Balm Wipes
    Velvet Velvet Turbo Paper towels Velvet Velvet Turbo Paper towels
    1 szt.
    17,00zł/szt.

    price: 17 zł

    PLN
    1
    38
    Velvet Velvet Original Tissues Velvet Velvet Original Tissues
    10 szt.

    price: 7,35 zł

    PLN
    1
    52
    Velvet Velvet ecoRoll Delicately Velvet Velvet ecoRoll Delicately
    white toilet paper 4 rol.
    3,17zł/ rol.

    price: 12,69 zł

    PLN
    1
    4
    Velvet Velvet Excellence Premium Velvet Velvet Excellence Premium
    Comfort Toilet paper 9 rol.
    2,35zł/ rol.

    price: 21,12 zł

    PLN
    1
    3
    Velvet Velvet Ultra Sensitive Velvet Velvet Ultra Sensitive
    Moisturized toilet paper 48 szt.

    price: 6,52 zł

    PLN
    1
    19
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5