Kruger
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

28,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716996647

5901716996647

price: 2,16 zł

2.16 PLN 2027-06-30 NewCondition
Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
lemon 75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-30
Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
raspberry 75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-11-30
Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
strawberry 75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
125
expiry date 2027-11-30
Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
gooseberry 75 g
26,53zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
20
expiry date 2028-01-30
Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
cherry 75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-10-30
Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
forest fruits 75 g
26,53zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-30
Cykoria Chicory Jelly with a peach Cykoria Chicory Jelly with a peach
flavor 75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
sweetener 100 tabl.

price: 5,85 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-30
Kruger Krüger Vital Power Vitamin Kruger Krüger Vital Power Vitamin
C lemon flavor 20 szt.

price: 7,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Magnesium+B6 lemon flavor 20 tabl.

price: 8,42 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-30
Kruger Krüger Sweet Time 300 Kruger Krüger Sweet Time 300
sweetener 300 tabl.

price: 12,35 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-30
Kruger Krüger Viva Sweet Kruger Krüger Viva Sweet
expiry date 2029-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Multivitamin Orange Flavor 90 g
88,78zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-02-28
Kruger Krüger Vital Power Iron Kruger Krüger Vital Power Iron
Folic Acid + Vit. C 20 tabl.

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-30
Kruger cellulose with the taste of Kruger cellulose with the taste of
apple 80 g
71,00zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5