Kruger The sweetener sugarel

Kruger

Sugarel słodzik 

Kruger The sweetener sugarelKruger The sweetener sugarel
masa netto

masa netto

12 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

1 069,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4046746638981

4046746638981

price: 12,83 zł

12.83 PLN 2027-07-30 NewCondition

Regulatory kwasowości- węglany sodu i cytryniany sodu, substancja słodząca -glikozydy stewiolowe, nośnik- L-leucyna


Sugarel słodzik 


Kupiec castor sugar Kupiec castor sugar
400 g
11,48zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-30
Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
sweetener 100 tabl.

price: 5,85 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-30
Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

price: 31,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-17
Diamant lump sugar Diamant lump sugar
Diamant castor sugar Diamant castor sugar
Bio Planet Bio Planet BIO brown Bio Planet Bio Planet BIO brown
cane sugar demerara 500 g
20,42zł/kg

price: 10,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-02-28
Kruger Krüger Sweet Time 300 Kruger Krüger Sweet Time 300
sweetener 300 tabl.

price: 12,35 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-30
Kruger Krüger Viva Sweet Kruger Krüger Viva Sweet
expiry date 2029-06-30
Kruger Krüger Vital Power Vitamin Kruger Krüger Vital Power Vitamin
C lemon flavor 20 szt.

price: 7,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Magnesium+B6 lemon flavor 20 tabl.

price: 8,42 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Multivitamin Orange Flavor 90 g
88,78zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-02-28
Kruger Krüger Vital Power Iron Kruger Krüger Vital Power Iron
Folic Acid + Vit. C 20 tabl.

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-30
Kruger cellulose with the taste of Kruger cellulose with the taste of
apple 80 g
71,00zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-07-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
tablets with lemon flavor Magnesium Cramp with Potassium, Effervescent 20 tabl.

price: 9,82 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Flavor and Vitamin B6 Magnesium Forte Effervescent Tablets with Lemon 20 tabl.

price: 9,82 zł

PLN
1
28
expiry date 2028-07-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Mandarin Flavor Multivitamin with Minerals, Effervescent Tablets, 20 tabl.

price: 9,82 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5