Kruszwica Palma Margarine

Kruszwica
55
super 5Kruszwica Palma Margarine
55
Ok.Kruszwica Palma Margarine
48Kruszwica Palma Margarine
Produkt do pieczenia, kremów oraz innych zastosowań kulinarnych.
Kruszwica Palma MargarineKruszwica Palma Margarine
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-06

pojemność

cena za kilogram

17,48 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012011474

5900012011474

price: 4,37 zł

4.37 PLN 2027-01-06 NewCondition
Kruszwica Kruszwica Palma Kruszwica Kruszwica Palma
expiry date 2026-12-10
oleje i tłuszcze roślinne (palmowy - 49 %, rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, kokosowy), woda, emulgatory (lecytyny, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól (0,3 %), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witaminy (A, D), barwnik (karoteny), Zawartość tłuszczu: 72 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna2664 kJ/ 648 kcal
Tłuszcz72 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone32 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0,30 g
Witamina A900 µg (113 %*)
Witamina D7,5 µg (150 %*)
*Dzienne Referencyjne Wartości Spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).

Mleko : Może zawierać
Produkt do pieczenia, kremów oraz innych zastosowań kulinarnych.
Features:bez konserwantów, sekret udanych wypieków
brand:Palma
Legally regulated product name:Tłuszcz roślinny do smarowania 72 %.
Storage:Najlepiej spożyć przed: numer partii: nadruk na spodzie opakowania. Przechowywać w lodówce w temperaturze od +4 °C do +10 °C.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Producer's address:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Return address:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • asia , 2023-12-28 17:21:58super 5
  • Marek , 2023-09-27 15:09:33Ok.



Bielmar Bielmar Palma margarine Bielmar Bielmar Palma margarine
expiry date 2027-02-21
Kasia Kasia Vegetable fat Kasia Kasia Vegetable fat
expiry date 2027-01-10
Masmix Masmix classic margarine Masmix Masmix classic margarine
expiry date 2026-12-27
Masmix classic margarine Masmix classic margarine
expiry date 2026-11-29
Masmix cream Masmix cream
expiry date
2026-12-21
Arla Lurpak Premium Classic Mix Arla Lurpak Premium Classic Mix
200 g
40,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-17
Smakowita Tasty creamy taste of Smakowita Tasty creamy taste of
margarine ext 450 g
12,96zł/kg

price: 5,83 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-08
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5