Kucharek vegetable broth

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 947 kJ/228 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,8 g |
| Węglowodany | 17 g |
| w tym cukry | 6,6 g |
| Białko | 4,0 g |
| Sól | 57,1 g |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
- Marek , 2025-06-13 15:55:37Ok.
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korze(...)
price: 3,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/bouillon_cubes_6_cubes_vegetable_Warzywny_6_kostek/19215.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), cukier, przyprawy, tłuszcz drob(...)
price: 3,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/broth_6_cubes_chicken_broth_drobiowy/19214.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą), cukier, suszone warzywa 2,8 % (cebula, c(...)
price: 5,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Winiary_bouillon_6_cubes_with_forest_mushrooms_z_grzybami_lesnymi/28664.htmlsól, olej palmowy, skrobia kukurydziana, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, barwnik (karmel), suszone mięso wołowe (2,2 %), ekstra(...)
price: 3,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Winiary_broth_in_beef_cubes_6_cubes_Wolowy_6_kostek/28665.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, skrobia ziemniaczana, aromaty, suszone warzywa 3,2 % (cebula, czosnek 0,5 %)(...)
price: 3,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/bouillon_cubes_gravy_6_Kostak_meat_kostek_Kostaka_miesna/34240.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
price: 2,50 zł
PLN https://en.dodomku.pl/6_cubes_vegetable_broth/48000.htmlsól, warzywa suszone (15,5 %): marchew, pasternak, ziemniak, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, por, kapusta, korzeń pietruszki, pomidor, czosnek, papryka słodka, wzmacn(...)
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Cooks_seasoning/50722.html






Shopping Cart