( Hortex ) drink for children in a carton with a straw apples , mangoes , pears

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 109 kJ / 26 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 6,3 g |
| w tym cukry | 6,1 g |
| białko | 0,1 g |
| sól | 0 g |
| witamina C | 12 mg 15 % RWS* |
| żelazo | 1,05 mg 7,5 % RWS* |
| *% RWS - % referencyjnej wartości spożycia |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 3,55 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kubus_Waterrr_Lemonflavored_drink_Cytryny/100824.htmlprice: 3,55 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kubus_Waterrr_Raspberry_flavor_drink_Maliny/100825.htmlprice: 3,55 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kubus_Waterrr_Watermelonflavored_drink/107985.htmlwoda, soki z zagęszczonych soków z: jabłek (37 %), marchwi (10 %), malin (1 %) i limonek (1 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witaminy: A, C i E, aromaty, Zawartość o(...)
price: 3,56 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kubus_Play_Owoce_Napoj_o_smaku_marchwi_i_maliny/131430.html2026-11-30






Shopping Cart