Lubella Corn Flakes Corn Flakes

Lubella
43Lubella Corn Flakes Corn Flakes
Lubella Corn Flakes Corn FlakesLubella Corn Flakes Corn Flakes
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

19,86 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049004494

5900049004494

price: 9,93 zł

9.93 PLN 2027-09-30 NewCondition
Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g
19,48zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-30
mąka kukurydziana, ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, sól, barwniki: karoteny, karmel
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1659 kJ / 391 kcal
tłuszcz2,1 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany86 g
w tym cukry4,8 g
błonnik3,2 g
białko5,5 g
sól1,1 g
fosfor102 mg (15%*)
* % referencyjnych wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
prosty skład! stawiamy na to, co najlepsze z kukurydzy, źródło błonnika, wyselekcjonowane i sprawdzone składniki, super chrupkie!, źródło fosforu, Polski Producent
brand:Lubella
About the brand:Spróbuj także innych płatków Lubella Corn Flakes Pełne ziarno Lubella Corn Flakes Cynamon
Storage:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Lubella Lubella Corn Flakes Whole Lubella Lubella Corn Flakes Whole
    Cornflakes 500 g
    19,98zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-30
    Biominki Biominka Balls with BIO Biominki Biominka Balls with BIO
    chocolate flavor 500 g
    39,12zł/kg

    price: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-06
    Biominki Biominks BIO honey balls Biominki Biominks BIO honey balls
    expiry date
    2027-05-20
    Nestle Nestle cornflakes breakfast Nestle Nestle cornflakes breakfast
    cereal 250 g
    28,84zł/kg

    price: 7,21 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-07-30
    Lubella corn flakes breakfast Lubella corn flakes breakfast
    cereal corn 250 g
    23,08zł/kg

    price: 5,77 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-07-31
    Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
    kukurydziane 250 g
    69,04zł/kg

    price: 17,26 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-31
    Turtle Turtle Corn flakes coated Turtle Turtle Corn flakes coated
    with dark chocolate. Gluten-free BIO 250 g
    147,96zł/kg

    price: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-11-10
    Jerry Gluten Out Gluten-free cocoa Jerry Gluten Out Gluten-free cocoa
    cereal balls 375 g
    38,85zł/kg

    price: 14,57 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-25
    Lubella mlekołaki cereal Lubella mlekołaki cereal
    chocolate shells 250 g
    23,96zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-08-30
    Lubella Lubella pasta Kokardki Lubella Lubella pasta Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Lubella pasta feathers Lubella Lubella pasta feathers
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Sea shells Lubella Lubella pasta Sea shells
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Egg noodles brothy Lubella Egg noodles brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
    (fusilli) 100% Whole Grain 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-08-30
    Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
    (penne rigate) 100% Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5