Lubella Oatmeal with bananas and strawberries

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| energia | 307 kJ / 73 kcal |
| tłuszcz | 0,9 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,1 g |
| węglowodany | 14 g |
| w tym cukry | 9,1 g |
| błonnik | 1,2 g |
| białko | 1,6 g |
| sól | 0 g |
| witamina C | 20 mg / RWS 25 %* |
| witamina D3 | 0,75 µg / RWS 15 %* |
| witamina B6 | 0,21 mg / RWS 15 %* |
| *% Referencyjnej wartości spożycia. |
| Mleko : | Zawiera |
| Owies : | Zawiera |
gotowane płatki owsiane błyskawiczne i pełnoziarniste 40 % (woda, płatki owsiane błyskawiczne i pełnoziarniste), jogurt naturalny 20 %, przecier bananowy 10 %, sok bananowy z (...)
price: 3,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Oatmeal_with_bananas._cocoa/106309.html2027-02-28
price: 21,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_yeast_flakes_inactive_BIO_nieaktywne_BIO/47668.html2027-03-31
price: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_mountain/20562.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_oatmeal/20563.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_usual/31833.htmlprice: 5,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_Oatmeal/34155.htmlprice: 5,54 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_Mountain_Oatmeal_BIO/40338.html2026-12-04
price: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/corn_flakes_breakfast_cereal_corn_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
price: 6,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/mlekolaki_cereal_chocolate_shells_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlprice: 5,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Swidry_fusilli_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Feathers_penne_rigate_100_Whole_Grain_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprice: 6,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Spaghetti_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprice: 4,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Homemade_Egg_Country/32393.html






Shopping Cart