MK Sprat smoked in tomato sauce

MK
51MK Sprat smoked in tomato sauce
MK Sprat smoked in tomato sauceMK Sprat smoked in tomato sauce
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

53,40 zł / kg

kraj

Country of origin

Łotwa

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180234

5902693180234

price: 13,35 zł

buy 12 szt. for 13.15 zł/szt
13.35 PLN 2029-06-30 NewCondition
ryba - szprot wędzony (Sprattus sprattus) 70 % (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu; FAO 27llld), sos pomidorowy (woda, koncentrat pomidorowy, cukier, olej rzepakowy, sól, cebula granulowana, kwas octowy, przyprawy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna735 kJ / 162 kcal
Tłuszcz9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2 g
Węglowodany8 g
w tym cukry7 g
Białko12 g
Sól0,4 g

Ryba : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
MK
Legally regulated product name:Szproty wędzone w sosie pomidorowym. Produkt rybny sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na słoiku poniżej nakrętki. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Łotwa
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    MK MK Sprats smoked in oil MK MK Sprats smoked in oil
    250 g
    54,56zł/kg

    price: 13,64 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2030-06-09
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
    podwędzany 250 g
    43,96zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2029-04-30
    Łosoś Ustka Herring fillets Łosoś Ustka Herring fillets
    tomato sauce 180 g
    33,28zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-11-30
    Łosoś Ustka sprat in tomato Łosoś Ustka sprat in tomato
    sauce 180 g
    31,00zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2029-07-30
    Łosoś Ustka fillets of mackerel Łosoś Ustka fillets of mackerel
    in tomato sauce 180 g
    40,39zł/kg

    price: 7,27 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-06-30
    Pan do Mar Pan do Mar mackerel Pan do Mar Pan do Mar mackerel
    fillets in BIO tomato sauce 120 g
    166,58zł/kg

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2030-07-20
    Graal sprat in tomato sauce Graal sprat in tomato sauce
    170 g
    41,12zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Pan do Mar Pan do Mar sardines in Pan do Mar Pan do Mar sardines in
    BIO Olive Oil 120 g
    127,58zł/kg

    price: 15,31 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2032-07-22
    MK MK Sprats smoked in oil MK MK Sprats smoked in oil
    160 g
    59,44zł/kg

    price: 9,51 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2029-02-06
    MK MK Sprats fried in tomato sauce MK MK Sprats fried in tomato sauce
    240 g
    26,58zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-04-14
    MK MK Peaches halves in light MK MK Peaches halves in light
    syrup 820 g
    9,74zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-12-31
    MK MK Pineapple slices in light MK MK Pineapple slices in light
    syrup 565 g
    12,71zł/kg

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-26
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5