Makarony Polskie
51
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2029-02-09

pojemność

cena za kilogram

18,28 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903077001190

5903077001190

price: 4,57 zł

4.57 PLN 2029-02-09 NewCondition
mąka pszenna, mąka z pszenicy twardej (Triticum durum), masa jajowa pasteryzowana (19 %), przyprawa: kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1566 kJ/370 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany72 g
w tym cukry3,2 g
Białko13 g
Sól0,09 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
makaron jajeczny wałkowany
brand:Makarony Polskie
Legally regulated product name:Makaron 5-jajeczny kluseczki.
Storage:Przechowywać w suchym, przewiewnym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    price: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2031-04-30
    Lubella Egg noodles brothy Lubella Egg noodles brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Lubella Homemade Egg Lubella Lubella Homemade Egg
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg macaroni beads Lubella Lubella Egg macaroni beads
    250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-07-30
    Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
    250 g
    17,00zł/kg

    price: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg noodles Rice Lubella Lubella Egg noodles Rice
    250 g
    16,76zł/kg

    price: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-30
    Goliard Goliard pasta Nitki Broth Goliard Goliard pasta Nitki Broth
    3-Egg Rolled 100% durum wheat 250 g
    17,40zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-30
    Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie
    Makaron Krajanka 250 g
    11,96zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-01-27
    Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie
    Makaron Kluseczki 250 g
    11,96zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2028-10-21
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5