Buttery Frame Spreadable fat

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2180 kJ / 530 kcal |
| Tłuszcz | 59 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 0,30 g |
| Witamina A | 814 µg (102 %*) |
| Witamina D | 7,5 µg (150 %*) |
| *Dziennej referencyjnej wartości spożycia (dla osób dorosłych). |
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
price: 10,31 zł
PLN https://en.dodomku.pl/classic_margarine/21055.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, lniany), estry steroli roślinnych 9 % (odpowiada 5,4 % steroli roślinnych), sól (0,2 %), emulgator (lecyty(...)
price: 17,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/ProActiv_Original_Vegetable_fat_for_spreading_do_smarowania/112010.html2026-08-23
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
price: 6,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Masmix_classic_margarine/19870_2414017_613.htmloleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,5%), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowyc(...)
price: 11,24 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cream/21056.html2026-09-12
masło 64 % (z mleka), olej rzepakowy 26 %, woda, kultury bakterii kwasu mlekowego, Zawiera 64 % masła Lurpak
price: 9,29 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lurpak_Premium_Classic_Mix/35890_2429634_929.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), aromat, re(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Tasty_creamy_taste_of_margarine_ext_smietankowy_smak/49090.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), masło z mleka (0,5 %), (...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Tasty_margarine_with_butter/50104.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), sól (1,4 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), aromat, re(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Tasty_Extra_margarine_lightly_salted_solona/50607.html






Shopping Cart