Horseradish Mustard mazurska

Octim
51Horseradish Mustard mazurska
Horseradish Mustard mazurskaHorseradish Mustard mazurska
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-17

pojemność

cena za kilogram

15,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000448

5901605000448

price: 2,90 zł

2.90 PLN 2026-12-17 NewCondition
woda, ocet spirytusowy, gorczyca biała, cukier, sproszkowany korzeń chrzanu (4,5%), sól, przyprawy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 504 kJ / 120 kcal
tłuszcz 4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
węglowodany 14 g
w tym cukry 12 g
białko 4,2 g
sól 2,1 g

Gorczyca : Zawiera
z Olsztynka
brand:Octim
Legally regulated product name:Musztarda chrzanowa.
Storage:Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Octim Mustard mazurska French Octim Mustard mazurska French
    190 g
    23,16zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-27
    Octim mustard Sarepska Octim mustard Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-09-08
    Octim Mustard Mazury campsite Octim Mustard Mazury campsite
    190 g
    20,37zł/kg

    price: 3,87 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-07-17
    Octim Octim Mustard flavored with Octim Octim Mustard flavored with
    smoked paprika and rosemary 190 g
    23,16zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2027-05-15
    Octim Octim Mazury Honey Mustard Octim Octim Mazury Honey Mustard
    190 g
    19,79zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-05-15
    Octim Octim Mustard Mazurska Table Octim Octim Mustard Mazurska Table
    190 g
    20,32zł/kg

    price: 3,86 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-03-13
    REDUCED PRICE -25%
    Octim Octim Mustard with orange Octim Octim Mustard with orange
    190 g
    20,53zł/kg

    price: 3,90 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-11-18
    Octim Octim Mustard a la Dijon Octim Octim Mustard a la Dijon
    expiry date
    2027-09-23
    Octim Octim Organic spicy mustard Octim Octim Organic spicy mustard
    180 g
    28,89zł/kg

    price: 5,20 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2027-06-15
    Octim Octim Organic mild mustard Octim Octim Organic mild mustard
    180 g
    28,89zł/kg

    price: 5,20 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-07-22
    Octim Octim Deli mustard Octim Octim Deli mustard
    190 g
    19,84zł/kg

    price: 3,77 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date
    2027-07-17
    Octim Octim Mustard with paprika Octim Octim Mustard with paprika
    190 g
    19,63zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2026-12-18
    Octim Octim Spirit Vinegar Octim Octim Spirit Vinegar
    500 ml
    11,98zł/l

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim apple vinegar of Polish Octim apple vinegar of Polish
    apples without preservatives 10 % acidity 5 litrów
    9,42zł/l

    price: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2028-07-02
    Octim Spirit vinegar 10 % Acidity Octim Spirit vinegar 10 % Acidity
    500 ml
    8,30zł/l

    price: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Octim Ecological Vinegar cydrowy Octim Ecological Vinegar cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-09
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5