szytno Instant Spelt flakes

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1527 kJ/ 362 kcal |
| Tłuszcz | 3,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Węglowodany | 64 g |
| - w tym cukry | 2,8 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- Marek W. , 2015-09-14 22:43:33Tylko te produkty kupuję. Szczytno i tylko Szczytno.
price: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_mountain/20562.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_oatmeal/20563.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_usual/31833.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_barley_flakes_blyskawiczne/33763.htmlprice: 4,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/szytno_instant_oatmeal_flakes_pelnoziarniste_blyskawiczne_owsiane/42529.htmlprice: 7,11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Instant_Buckwheat_flakes_pelnoziarniste_blyskawiczne_gryczane/42530.htmlprice: 5,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Instant_rye_flakes_szytno_pelnoziarniste_blyskawiczne_zytnie/42531.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/barley_pearl_Average_perlowa_Srednia/32331.htmlprice: 6,58 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Instant_millet_flakes_pelnoziarniste_blyskawiczne_jaglane/45195.html35% płatki owsiane, 20% płatki jęczmienne, 15% płatki żytnie, 10% płatki pszenne, 10% płatki gryczane, 10% rodzynki
price: 7,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/5_muesli_cereal_with_raisins_musli_5_zboz_z_rodzynkami/45236.htmlprice: 5,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Szczytno_flakes_Instant_Barley_jeczmienne/56411.html2027-08-22






Shopping Cart