Millet flakes 300 g BIO - BIO PLANET

Bio Planet

Skład:
płatki jaglane* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczne płatki jaglane uzyskuje się z gniecionych ziaren prosa. Płatki jaglane to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml wody lub mleka, powoli wsypać ok. 60 g płatków, gotować na wolnym ogniu ok. 5 minut od czasu do czasu mieszając.  


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Millet flakes 300 g BIO - BIO PLANETMillet flakes 300 g BIO - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-02

pojemność

cena za kilogram

24,53 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660732

5907814660732

price: 7,36 zł

7.36 PLN 2027-03-02 NewCondition

Skład:
płatki jaglane* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczne płatki jaglane uzyskuje się z gniecionych ziaren prosa. Płatki jaglane to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml wody lub mleka, powoli wsypać ok. 60 g płatków, gotować na wolnym ogniu ok. 5 minut od czasu do czasu mieszając.  


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Bio Planet Bio Planet BIO Oatmeal Bio Planet Bio Planet BIO Oatmeal
300 g
17,37zł/kg

price: 5,21 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-12-10
Bio Planet Spelt flakes , the Bio Planet Spelt flakes , the
product of ecological agriculture 300 g
19,97zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-27
Bio Planet Bio Planet
300 g
41,33zł/kg

price: 12,40 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mountain Bio Planet Bio Planet BIO Mountain
Oatmeal 300 g
18,57zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-06-11
Bio Planet Bio Planet BIO instant Bio Planet Bio Planet BIO instant
oatmeal 300 g
18,37zł/kg

price: 5,51 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-07
Radix Radix-Bis Spelt flakes Radix Radix-Bis Spelt flakes
300 g
16,63zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-27
Ekologiko Ekologiko Organic millet Ekologiko Ekologiko Organic millet
BIO
Ekologiko Organic millet flakes Ekologiko Organic millet flakes
flakes 300 g
22,60zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-10
Sante Sante Gold Granola brownie Sante Sante Gold Granola brownie
& cherries 300 g
33,83zł/kg

price: 10,15 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-17
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5