Mlekovita Cream Polish dense 12%

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 560 kJ |
| Wartość energetyczna | 135 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy nasycone | 7,8 g |
| Węglowodany | 4,0 g |
| w tym cukry | 4,0 g |
| Białko | 2,8 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu. |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 10 ocen.
price: 2,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kanka_Cream_12/107595.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica._cream_for_soups_18/19857.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cream_Polish_dense_18_gesta/40765_2422453_326.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cream_18_lactose_free/99495.htmlprice: 3,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kanka_Cream_18/114948.htmlprice: 5,66 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica._cream_for_soups_12/96703.htmlprice: 3,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Pinto_cream_18/78527.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-09-17






Shopping Cart