Mlekovita Lactose-free drinking milk 2%

| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 208 kJ/ 50 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Białko | 3,2 g |
| Sól | 0,10 g |
| Wapń | 105 mg - 13%** |
| **Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej). | |
| ***Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| Opakowanie 1 L zawiera 4 sugerowane porcje produktu. |
| Laktoza : | Nie zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- Radek , 2021-12-04 12:11:22Super. Polecam
price: 4,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_milk_bottle_2_fat_pasteurized_tluszczu._pasteryzowane/32763_2422839_484.htmlprice: 5,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Fresh_spotted_milk_3.2/32764.htmlprice: 6,03 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Rural_fresh_milk_3.2_fat_content_3.2_zawartosci_tluszczu/34063_2422836_603.htmlprice: 6,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_Fresh_Milk._3.2_fat._pasteurized_3.2_tluszczu._pasteryzowane/40753.htmlprice: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_organic_milk/57880.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-09-17






Shopping Cart