Mlekovita Drinking milk Lactose-free 3.2%

| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 249 kJ/ 60 kcal |
| Tłuszcz | 3,2 g |
| w tym kwasy nasycone | 2,0 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Białko | 3,0 g |
| Sól | 0,10 g |
| Wapń | 105 mg - 13%** |
| **Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej). | |
| ***Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| Opakowanie 1 L zawiera 4 sugerowane porcje produktu. |
| Laktoza : | Nie zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- Leszek , 2021-11-17 16:12:06Super
price: 5,65 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Fresh_spotted_milk_3.2/32764_2430141_565.htmlprice: 4,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Rural_fresh_milk_3.2_fat_content_3.2_zawartosci_tluszczu/34063_2430138_449.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_milk_bottle_2_fat_pasteurized_tluszczu._pasteryzowane/32763.htmlprice: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_organic_milk/57880.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Darek_homogenized_vanilla_cheese_homogenizowany_waniliowy/19846.htmlprice: 4,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_3.2/22748.htmlprice: 3,82 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26






Shopping Cart