Mlekovita Polish fresh milk, 2% fat, pasteurized

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 208 kJ/50 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Białko | 3,2 g |
| Sól | 0,10 g |
| Wapń | 105 mg - 13 % *DRWS |
| Fosfor | 90,0 mg - 13 % *DRWS |
| Potas | 155 mg - 8 % *DRWS |
| Witamina B12 | 0,40 µg - 16 % *DRWS |
| * Dzienna Referencyjna Wartość Spożyciaskładnikow mineralnych i witamin (dla osób dorosłych). | |
| **Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie 1 l zawiera 4 sugerowane porcje produktu. |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 7 ocen.
- 2022-08-11 12:46:54Wszystko w komplecie nic nie jest uszkodzone.
price: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_milk_bottle_2_fat_pasteurized_tluszczu._pasteryzowane/32763.htmlprice: 6,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_Fresh_Milk._3.2_fat._pasteurized_3.2_tluszczu._pasteryzowane/40753.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 4,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_3.2/22748.htmlprice: 4,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26






Shopping Cart