uht milk -fed 3.2%

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 249 kJ/60 kcal |
| Białko | 3,0 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| (w tym cukry) | 4,7 g |
| Tłuszcz | 3,2 g |
| (w tym kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Sód | 0,04 g |
| Wapń | 120 mg - 15 %* |
| * Zalecanego dziennego spożycia. |
Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 h.
ul. Ludowa 122
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
ul. Ludowa 122
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 5,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_spotted_milk_3.2/20954.htmlprice: 4,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_3.2/22748.htmlprice: 6,64 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Spotted_UHT_milk_3.2_lactosefree_bez_laktozy/85618.htmlprice: 5,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_spotted_milk_0.0/20951_2415112_562.htmlprice: 5,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/UHT_spotted_milk_0.5/20952.htmlprice: 5,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Spotted_milk_2_UHT/20953.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 4,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749_2424287_432.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26
price: 4,24 zł
PLN https://en.dodomku.pl/uht_milk_fed_2_1l/30471.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Salad_and_sandwich_Favita_cheese_semifat_16_fat_salatkowokanapkowy_poltlusty_16_tl./30474.htmlprice: 6,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_Fresh_Milk._3.2_fat._pasteurized_3.2_tluszczu._pasteryzowane/40753.html






Shopping Cart