Mlekovita
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2026-10-07

pojemność

cena za kilogram

5,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59046837

price: 5,03 zł

5.03 PLN 2026-10-07 NewCondition
maślanka naturalna ,mleko,mleko w proszku odtłuszczone,cukier,truskawkowy koncentrat - 4,5%,skrobia,koncentrat soku z czarnej marchwi,barwniki: E 120, E 160c,aromaty,żywe kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 300 kJ/71 kcal
Tłuszcz 1,3 g
w tym kwasy nasycone 0,8 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 12 g
Białko 2,8 g
Sól 0,10 g
*Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu.

Mlekovita
Legally regulated product name:Polska Maślanka truskawkowa.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Preparation and use:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:
Mrągowska buttermilk Mrągowska buttermilk
1 litr

price: 6,14 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-14
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
expiry date
2026-10-15
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

price: 6,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-17
Włoszczowa Włoszczowa natural Włoszczowa Włoszczowa natural
buttermilk 1 litr

price: 6,21 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-28
Mlekovita Mlekovita Natural Mlekovita Mlekovita Natural
buttermilk Poland 1 litr

price: 6,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-14
Mrągowska Strawberry Buttermilk Mrągowska Strawberry Buttermilk
expiry date
2026-10-13
Bakoma natural kefir Bakoma natural kefir
390 g
15,38zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-23
Mlekpol curdled milk Mlekpol curdled milk
380 g
11,68zł/kg

price: 4,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-17
Mlekovita Mlekovita Favita cheese Mlekovita Mlekovita Favita cheese
made of cow's milk, blue - fat 18%. Fatty 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita cheese Mlekovita Mlekovita Favita cheese
fat made from cow's milk, yellow - 12% 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenized vanilla cheese 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
strawberry flavor 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
vanilla flavor 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
chocolate flavor 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Mlekovita Salad and Mlekovita Mlekovita Salad and
sandwich Favita cheese semi-fat 16% fat 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5