Mokate Ice Frappe coffee drink 12x12.5g

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1643 kJ / 387 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 94 g |
| w tym cukry | 53 g |
| Białko | 1,8 g |
| Sól | 0,07 g |
| Opakowanie 150 g zawiera 12 porcji produktu. |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Żyto : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
price: 1,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kruger_Ice_Coffee_type_Classic_Instant_coffee_drink_Napoj_kawowy_instant/77912.html2027-08-08
Cukier, kawa rozpuszczalna (7%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), sól, emulgator lecytyny, naturalny aromat, aromat. Możliwa obecność mleka.
price: 1,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kruger_Ice_Coffee_Choco_instant_coffee_drink_with_chocolate_flavor_napoj_kawowy_instant_o_smaku_czekoladowym/105451.html2026-06-30
cukier, mleczna baza (34 %) [olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone (11 %), serwatka (z mleka) w proszku, stabilizator: fosforany potasu], maltodekstryna, kawa rozpuszcza(...)
price: 5,83 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cappuccino_cream/19099.htmlmleczna baza [olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone (12 %), serwatka (z mleka) w proszku, stabilizator: fosforany potasu], cukier, maltodekstryna, kawa rozpuszczalna (3,(...)
price: 5,83 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cappuccino_Vanilla/19101.htmlcukier, mleczna baza [olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone (11 %), serwatka (z mleka) w proszku, stabilizator: fosforany potasu], maltodekstryna, kawa rozpuszczalna (10(...)
price: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cappuccino_peanut/19102.htmlmleczna baza [olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone (13 %), serwatka (z mleka) w proszku, stabilizator: fosforany potasu], czekolada do picia o obniżonej zawartości tłus(...)
price: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cappuccino_chocolate_czekolada/19103.htmlcukier, mleczna baza [olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone (11 %), serwatka (z mleka) w proszku, stabilizator: fosforany potasu], maltodekstryna, kawa rozpuszczalna (10(...)
price: 5,83 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cappuccino_with_magnesium/19104.htmlpermeat serwatkowy (z mleka), oleje roślinne (kokosowy, palmowy w zmiennych proporcjach), syrop glukozowy, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwa(...)
price: 5,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mokate_Carmen_cream_maker/19860.htmlcukier, mleczna baza [olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone (11 %), serwatka (z mleka) w proszku, stabilizator: fosforany potasu], maltodekstryna, kawa rozpuszczalna (10(...)
price: 11,65 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mokate_Cappuccino_with_magnesium/91779.htmlmleczna baza [olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone (13 %), serwatka (z mleka) w proszku, stabilizator: fosforany potasu], czekolada do picia o obniżonej zawartości tłus(...)
price: 11,65 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mokate_Cappuccino_with_Belgian_chocolate_czekolada/91780.html






Shopping Cart