Natur Compagnie Broth - vegetable cubes without BIO yeast

Natur Compagnie
Natur Compagnie Broth - vegetable cubes without BIO yeastNatur Compagnie Broth - vegetable cubes without BIO yeast
BIO
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-26

pojemność

cena za kilogram

97,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4048885051430

4048885051430

price: 7,76 zł

7.76 PLN 2027-05-26 NewCondition

sól morska, MASŁO shea*, warzywa* (16,2%) (marchew* (4,8%), cebula* (3,2%), pasternak*, por*, pomidory*, dynia*), skrobia kukurydziana*, skoncentrowany sok warzywny* (marchew*, cebula*), olej słonecznikowy*, zioła* (liść lubczyku*, liść laurowy*), przyprawy* (pieprz*, kurkuma*, korzeń lubczyku*, gałka muszkatołowa*, nasiona kopru włoskiego*), czosnek* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 25 kJ / 6 kcal
Tłuszcz: 0,5 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g;
Węglowodany: 0,3 g;
w tym cukry: 0,1 g;
Białko: 0,1 g;
Sól: 1,0 g


Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
stock BIO poultry cubes 80 g
104,63zł/kg

price: 8,37 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-29
Winiary bouillon cubes ( 6 cubes ) Winiary bouillon cubes ( 6 cubes )
vegetable 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Bulion 120g vegetarian broth Bulion 120g vegetarian broth
120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-18
Winiary Winiary broth in beef Winiary Winiary broth in beef
cubes (6 cubes) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Winiary bouillon cubes 12 cubes Winiary bouillon cubes 12 cubes
beef broth 120 g
56,58zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-03-30
REDUCED PRICE -40%
Winiary broth chicken soup Winiary broth chicken soup
expiry date 2026-10-30
Winiary bouillon cubes gravy 6 Winiary bouillon cubes gravy 6
Kostak meat 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-30
Winiary Winiary veal broth 120 g Winiary Winiary veal broth 120 g
(12 ankles ) 12 szt.

price: 5,23 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-30
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
BIO beef broth 90 g
93,00zł/kg

price: 8,37 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-29
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
Poultry bouillon cubes without added sugars, BIO 88 g
94,89zł/kg

price: 8,35 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-08-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5