Nescafe 3in1 Brown Sugar instant coffee drink

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 186 kJ / 44 kcal |
| Tłuszcz: | 1,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 1,2 g |
| Węglowodany: | 7,7 g |
| - w tym cukry: | 5,9 g |
| Błonnik: | 0,2 g |
| Białko: | 0,2 g |
| Sól: | 0,07 g |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Dzięki specjalnej selekcji ziaren Robusty i Arabiki, Nescafé Classic zachwyca niepowtarzalnym, intensywnym smakiem i aromatem, 100% naturalnie.Cechy: bogactwo smakuPrzygotowan(...)
price: 32,83 zł
PLN https://en.dodomku.pl/classic_instant_coffee_jar/19075.htmlprice: 33,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/instant_coffee_fine_aroma_aroma/20643.html2027-08-18
Kawa rozpuszczalna liofilizowana. 100% kawy naturalnej.\n\nDavidoff Café Grande Cuvée to arcydzieło skomponowane przez sommeliera Davidoff Café. Kawa ta składa się wyłącznie z(...)
price: 33,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/instant_coffee_rich_aroma_aroma/20644.html2027-08-14
Łagodna kawa z naturalną kawową pianką.Cechy: naturalna kawowa piankaPrzygotowanie i stosowanieWsyp do kubka 1-2 łyżeczki Nescafé Sensazione Créme i zalej gorącą, ale nie wrzą(...)
price: 38,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sensazione_creme_instant_coffee_rozpuszczalna/32710.htmlprice: 22,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/breakfast_instant_coffee_20_and_chicory_coffee_80_light_and_mild_rozpuszczalna/34871.htmlprice: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/breakfast_instant_coffee_20_and_chicory_coffee_80_light_and_mild_rozpuszczalna/34872.htmlprice: 27,70 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lima_chicory_coffee_for_BIO_brewing/40404.html2027-11-30
price: 0,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Nescaf_Classic_instant_coffee/41760.html






Shopping Cart