Sweet soluble cocoa

cukier, kakao w proszku (20%) o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny (z soją)), składniki mineralne (pirofosforan żelazowy, siarczan cynku), premiks witaminowy (witamina C, witamina B1 witamina D), sól, aromat, cynamon
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1594 kJ |
| Wartość energetyczna | 377 kcal |
| Tłuszcz | 3,6 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Węglowodany | 78,3 g |
| - w tym cukry | 74 g |
| Błonnik | 6,5 g |
| Białko | 4,6 g |
| Sól | 0,50 g |
| Witaminy i składniki mineralne | |
| Witamina C | 150 mg 188% RWS** |
| Witamina B1 | 1,2 mg 109% RWS** |
| Witamina D | 16,7 µg 334% RWS** |
| Potas | 668 mg 33% RWS** |
| Żelazo | 16,1 mg 115% RWS** |
| Cynk | 11,3 mg 113% RWS** |
| * 13,85 g produktu + 200 ml mleka (1,6% tłuszczu) | |
| **RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 43 porcji. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka. |
| Mleko : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (20 %), glukoza, emulgator: lecytyny, sól, aromat, witamina E, witamina C, tiamina, ryboflawina, witamina B6, niacyna, witamina B(...)
price: 8,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/10_vitamins_cocoa_sweet/32658.html2027-08-31
cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (43%). Masa kakaowa min. 40%. Zawartość tłuszczu kakaowego min. 4,3%. Może zawierać mleko.
price: 14,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kruger_Chocolate_with_reduced_fat_content/84397.htmlcukier, mleko pełne w proszku (30%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, substancja zagęszczająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy (E 466); naturalny aromat, s&(...)
price: 2,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kruger_Milky_chocolate_with_reduced_fat_content/84416.htmlkakao o obniżonej zawartości tłuszczu, regulatory kwasowości: wodorotlenek potasu, węglany potasu. Możliwa obecność mleka.
price: 7,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kruger_extra_Dark_Cocoa/84425.htmlprice: 29,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Africa_Cocoa_Powder_with_reduced_BIO_fat_content_odtluszczone_BIO/87949.html2028-10-31
rozpuszczalna kawa zbożowa 50 % [zboża 93 % (jęczmień, żyto) cykoria], cukier, niskotłuszczowa czekolada do picia* 14 % (cukier, niskotłuszczowe kakao**), *masa kakaowa minimu(...)
price: 11,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Inka_Chocolate_instant_cereal_coffee_with_chocolate_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_z_czekolada/98594.htmlCukier, mleko pełne w proszku (26%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (25%), emulgator: lecytyny (z soi), substancja zagęszczająca: sól sodowa karboksymetylocel(...)
price: 2,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kruger_Classic_Drinking_Chocolate_with_reduced_fat_content_o_obnizonej_zawartosci_tluszczu/101287.html2027-08-30
kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, regulator kwasowości: węglany potasu. Możliwa obecność mleka.
price: 12,71 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kruger_Familijne_extra_dark_cocoa_powder_with_reduced_fat_content_w_proszku_o_obnizonej_zawartosci_tluszczu/103063.html






Shopping Cart