Novelle Protein pasta with green peas with gimlets

Novelle Zdrowy Zawiera fosfor, który pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów*. Fit Dzięki wysokiej zawartości białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej*. Wygodny Przygotowuje się go znacznie szybciej i łatwiej niż warzywo, z którego pochodzi. * Wystarczy spożyć 0,5 porcji (50 g ugotowanego makaronu) dziennie w celu uzyskania korzystnego działania. Do czego użyć makaronu z zielonego groszku? Do każdego dania, do którego używasz zwykłego makaronu! Świetnie sprawdzi się w sałatkach i zapiekankach, polany sosem, a nawet w zupie!
Novelle Protein pasta with green peas with gimletsNovelle Protein pasta with green peas with gimlets
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2029-02-06

pojemność

cena za kilogram

30,96 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906940001969

5906940001969

price: 7,74 zł

7.74 PLN 2029-02-06 NewCondition
mąka z zielonego groszku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu przed ugotowaniem
Energia1450 kJ / 343 kcal
Tłuszcz1,8 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
Węglowodany54 g
w tym cukry6,5 g
Błonnik11 g
Białko23 g
Sól<0,01 g
Fosfor483 mg
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Opakowanie zawiera 5 porcji produktu po ugotowaniu. 50 g makaronu przed ugotowaniem stanowi 100 g makaronu po ugotowaniu.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Zdrowy Zawiera fosfor, który pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów*. Fit Dzięki wysokiej zawartości białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej*. Wygodny Przygotowuje się go znacznie szybciej i łatwiej niż warzywo, z którego pochodzi. * Wystarczy spożyć 0,5 porcji (50 g ugotowanego makaronu) dziennie w celu uzyskania korzystnego działania. Do czego użyć makaronu z zielonego groszku? Do każdego dania, do którego używasz zwykłego makaronu! Świetnie sprawdzi się w sałatkach i zapiekankach, polany sosem, a nawet w zupie!
Features:źródło fosforu, źródło błonnika pokarmowego, wysoka zawartość białka
brand:Novelle
Legally regulated product name:Makaron świderki z mąki z zielonego groszku.
Storage:Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
37
expiry date 2031-04-30
Lubella Egg noodles brothy Lubella Egg noodles brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Lubella Lubella Homemade Egg Lubella Lubella Homemade Egg
Country 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
14
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg macaroni beads Lubella Lubella Egg macaroni beads
250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-30
Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
250 g
17,00zł/kg

price: 4,25 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg noodles Rice Lubella Lubella Egg noodles Rice
250 g
16,76zł/kg

price: 4,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-06-30
Goliard Goliard pasta Nitki Broth Goliard Goliard pasta Nitki Broth
3-Egg Rolled 100% durum wheat 250 g
17,40zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-30
Novelle Novelle Makaron razowy Novelle Novelle Makaron razowy
spaghetti 400 g
11,20zł/kg

price: 4,48 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-07-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5