OSM Piaski

Tradycja zamknięta w butelce. Ten wyjątkowy kefir powstaje metodą termostatową — dojrzewa bezpośrednio w butelce, dzięki czemu zyskuje zwartą, kremową konsystencję i autentyczny smak. Wytwarzany z pasteryzowanego mleka i unikalnej mieszanki bakterii oraz drożdży kefirowych. Orzeźwiający, lekko kwaśny — przypomina smak domowego kefiru z dawnych lat.

masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-20

pojemność

cena za kilogram

9,15 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298004027

5902298004027

price: 3,66 zł

3.66 PLN 2026-10-20 NewCondition

mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych.


Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
184 kJ / 43 kcal
Tłuszcz
1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
1,0 g
Węglowodany
4,3 g
w tym cukry
3,5 g
Białko
3,2 g
Sól
0,10 g

Tradycja zamknięta w butelce. Ten wyjątkowy kefir powstaje metodą termostatową — dojrzewa bezpośrednio w butelce, dzięki czemu zyskuje zwartą, kremową konsystencję i autentyczny smak. Wytwarzany z pasteryzowanego mleka i unikalnej mieszanki bakterii oraz drożdży kefirowych. Orzeźwiający, lekko kwaśny — przypomina smak domowego kefiru z dawnych lat.


Mlekovita Mlekovita Strawberry Mlekovita Mlekovita Strawberry
buttermilk 400 g
8,75zł/kg

price: 3,50 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Natural Mlekovita Mlekovita Natural
buttermilk 400 g
8,83zł/kg

price: 3,53 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-31
Kanka Kanka Natural kefir Kanka Kanka Natural kefir
400 g
7,83zł/kg

price: 3,13 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-22
OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
naturalna 400 g
9,08zł/kg

price: 3,63 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-19
Mrągowska buttermilk Mrągowska buttermilk
1 litr

price: 6,14 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-14
Mrągowska Strawberry Buttermilk Mrągowska Strawberry Buttermilk
expiry date
2026-10-13
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
expiry date
2026-10-15
Bakoma natural kefir Bakoma natural kefir
390 g
15,38zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-23
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
11
expiry date
2026-10-29
REDUCED PRICE -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

price: 3,22 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

price: 5,75 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
9
expiry date
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

price: 2,88 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

price: 5,79 zł

PLN
1
12
expiry date
2026-10-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5