Organyc natural intimate hygiene wash with camomile

Organyc
Organyc natural intimate hygiene wash with camomileOrganyc natural intimate hygiene wash with camomile
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2029-03-30

pojemność

cena za litr

143,96 zł / l

kraj

Country of origin

Włochy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8016867003056

8016867003056

price: 35,99 zł

35.99 PLN 2029-03-30 NewCondition

INCI: Aqua, Coco-glucoside, Sodium Coco-sulfate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Centaurea Cyanus Flower Extract*, Anthemis Nobilis oil, Limonene, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Chloride.

* - z upraw ekologicznie kontrolowanych


Włochy
Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
250 ml
49,44zł/l

price: 12,36 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-09-30
Ziaja Ziaja Nawilżająca pianka Ziaja Ziaja Nawilżająca pianka
do higieny 250 ml
49,44zł/l

price: 12,36 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-09-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Ziaja Creamy intimate Ziaja Ziaja Creamy intimate
hygiene liquid with protective lactic acid 500 ml
27,78zł/l

price: 13,89 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-07-30
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Naturella classic fragrances night Naturella classic fragrances night
with camomile Maxi economy sanitary napkins with a creamy lotion 16 szt.

price: 10,71 zł

PLN
1
3
Always classic sanitary napkins 8 Always classic sanitary napkins 8
night 8 szt.

price: 6,32 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Creamy liquid for Ziaja Ziaja Creamy liquid for
regenerating and soothing intimate hygiene with lactobionic acid 500 ml
27,56zł/l

price: 13,78 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5