Panier breadcrumbs for meat, poultry , vegetables and fish

Cykoria
55
Na prawdę dobry.Panier breadcrumbs for meat, poultry , vegetables and fish
55Panier breadcrumbs for meat, poultry , vegetables and fish
Panier można stosować do wszystkich rodzajów mięs i ryb oraz do gotowanych warzyw Panierowanie jest często stosowanym w naszych kuchniach sposobem przygotowania różnych gatunków mięs do smażenia. Polecamy państwu Panier nadający złocistą, bardzo pożądaną barwę powierzchni smażonych produktów. Zatrzymując sok mięsny i składniki odpowiedzialne za aromat zapewnia dobrą soczystość i kruchość mięsa. Specjalnie dobrane składniki Panieru zabezpieczają go przed chłonięciem zbyt dużych ilości tłuszczu w trakcie smażenia. Panier można stosować do przygotowywania panierowanych mięs i ryb oraz do gotowanych warzyw.
Panier breadcrumbs for meat, poultry , vegetables and fishPanier breadcrumbs for meat, poultry , vegetables and fish
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

24,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288005955

5900288005955

price: 4,82 zł

buy 9 szt. for 4.75 zł/szt
4.82 PLN 2028-07-30 NewCondition

mąka pszenna, drożdże, sól, ekstrakt z papryki


Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1480 kJ/349 kcal
Tłuszcz:1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,3 g
Węglowodany:70 g
w tym cukry:3,7 g
Błonnik:4,4 g
Białko:11 g
Sól:1,4 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Panier można stosować do wszystkich rodzajów mięs i ryb oraz do gotowanych warzyw Panierowanie jest często stosowanym w naszych kuchniach sposobem przygotowania różnych gatunków mięs do smażenia. Polecamy państwu Panier nadający złocistą, bardzo pożądaną barwę powierzchni smażonych produktów. Zatrzymując sok mięsny i składniki odpowiedzialne za aromat zapewnia dobrą soczystość i kruchość mięsa. Specjalnie dobrane składniki Panieru zabezpieczają go przed chłonięciem zbyt dużych ilości tłuszczu w trakcie smażenia. Panier można stosować do przygotowywania panierowanych mięs i ryb oraz do gotowanych warzyw.
Features:doskonałe otwarcie i zamknięcie
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Panier do mięsa drobiu ryb i warzyw
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzania: Przygotowane do smażenia porcje mięsa, kurczaka lub ryb posolić, doprawić przyprawami, zanurzyć w jajku lub kleiku z mąki i obtoczyć w panierze lekko dociskając ręką. Sposób przyrządzania warzyw: Ugotowane warzywa (np. kalafior, fasolkę, szparagi itp.) posypać rozgrzanym na patelni panierem, polać rozgrzanym tłuszczem.
Type of packaging:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2015-09-14 16:48:20Na prawdę dobry.



Prymat Panier chicken poultry Prymat Panier chicken poultry
expiry date
2027-09-09
Prymat chop panier to meat Prymat chop panier to meat
expiry date 2027-10-30
Cykoria Cykoria Panierka cebulowa Cykoria Cykoria Panierka cebulowa
180 g
28,56zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-08-30
Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5