Bio Planet BIO gluten-free apple fries

Bio Planet
Bio Planet BIO gluten-free apple friesBio Planet BIO gluten-free apple fries
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-07

pojemność

cena za kilogram

96,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900366311

5903900366311

price: 28,99 zł

28.99 PLN 2027-10-07 NewCondition

Ekologiczne suszone jabłka 100%


Bio Planet Bio Planet Dried Apple Bio Planet Bio Planet Dried Apple
Rings BIO 100 g
158,40zł/kg

price: 15,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-16
Bio Planet Bio Planet BIO apple Bio Planet Bio Planet BIO apple
chips 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-26
Bio Planet Bio Planet Gluten-free Bio Planet Bio Planet Gluten-free
BIO apple fries 100 g
129,90zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-12
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-pear fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-04-27
Bakalland pitted dates Bakalland pitted dates
expiry date 2027-10-30
Bakalland mass poppy Bakalland mass poppy
expiry date 2028-01-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet Californian Bio Planet Bio Planet Californian
Prunes without seeds, dried gluten-free BIO 400 g
85,53zł/kg

price: 34,21 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-24
Bio Planet Bio Planet millet Bio Planet Bio Planet millet
gluten-free BIO 400 g
16,00zł/kg

price: 6,40 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5