Organic green pepper Bio Planet

Bio Planet
Organic green pepper Bio PlanetOrganic green pepper Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

424 g

pojemność

cena za kilogram

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

211650

price: 9,37 zł

9.37 PLN NewCondition
1 kg

price: 3,24 zł

PLN
1
212
Wczorajsza dostawa
Bio Planet Organic Red Pepper Bio Bio Planet Organic Red Pepper Bio
BIO
Organic Red Pepper Bio Planet Organic Red Pepper Bio Planet
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

price: 11,14 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-29
Organic Orange Sweet Potatoes Bio Organic Orange Sweet Potatoes Bio
Planet 0.965 g
14,68zł/kg

price: 14,25 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-23
Bio Planet Bio Planet
BIO
2.260 g
8 940,00zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-29
Broccoli Broccoli
500g
12,30zł / kg

price: 6,15 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-28
Kapusta Kapusta
1 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
3
Dostawa z 2026-09-28
Bio Planet Seler Bio Planet Seler
1 kg

price: 5,62 zł

PLN
1
1
Dzisiejsza dostawa
Ogórki gruntowe Ogórki gruntowe
1 kg

price: 7,99 zł

PLN
1
7
Dostawa z 2026-09-28
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5