Polmlek Mild UHT milk 2% without lactose Polmlek

Polmlek
411Polmlek Mild UHT milk 2% without lactose Polmlek
Mleko Łagodne bez laktozy przeznaczone jest dla osób z nietolerancją laktozy.
Polmlek Mild UHT milk 2% without lactose PolmlekPolmlek Mild UHT milk 2% without lactose Polmlek
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za litr

4,78 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907809284295

5907809284295

price: 4,78 zł

buy 12 szt. for 4.71 zł/szt
4.78 PLN 2027-02-28 NewCondition
Zawartość tłuszczu 2,0%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
wartość energetyczna203 kJ/ 48 kcal
tłuszcz 2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g
węglowodany 4,4 g
w tym cukry 4,4 g
białko 3,2 g
sól 0,10 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Opakowanie 1 l zawiera 4 porcje produktu.

Mleko Łagodne bez laktozy przeznaczone jest dla osób z nietolerancją laktozy.
Features:Produkt polski
brand:Polmlek
Legally regulated product name:Mleko UHT bez laktozy.
Other information:FSC - fsc.org, Mieszany, Tektura z odpowiedzialnych źródeł, FSC C105544
Storage:Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 h w warunkach chłodniczych. Ewentualna zmiana barwy mleka i słodki smak są spowodowane procesem technologicznym rozkładu laktozy na glukozę i galaktozę.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.




    Łaciate Spotted milk 2% UHT Łaciate Spotted milk 2% UHT
    1 litr

    price: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    expiry date 2027-08-12
    Łaciate UHT lactose-free spotted Łaciate UHT lactose-free spotted
    milk 1.5% 1 litr

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    45
    expiry date 2027-02-16
    Łaciate Spotted UHT milk 3.2% Łaciate Spotted UHT milk 3.2%
    lactose-free 1 litr

    price: 6,15 zł

    PLN
    1
    118
    expiry date 2027-02-18
    Łowicz Łowicz Łowicz milk 2.0% Łowicz Łowicz Łowicz milk 2.0%
    1 litr

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-24
    Łaciate UHT spotted milk 0.0% Łaciate UHT spotted milk 0.0%
    1 litr

    price: 5,14 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2027-05-31
    Łaciate UHT spotted milk 0.5% Łaciate UHT spotted milk 0.5%
    1 litr

    price: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-05-14
    Łaciate UHT spotted milk 3.2% Łaciate UHT spotted milk 3.2%
    1 litr

    price: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    expiry date 2027-08-19
    Polmlek Polmlek Poezja Lux Polmlek Polmlek Poezja Lux
    Strawberry flavored dessert with whipped cream 180 g
    25,78zł/kg

    price: 4,64 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-09
    Polmlek Polmlek Vanilla-flavored Polmlek Polmlek Vanilla-flavored
    cheese 150 g
    20,80zł/kg

    price: 3,12 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-15
    Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
    orzechowy 150 g
    45,67zł/kg

    price: 6,85 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-12-19
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5