Posti Sage Herbal Tea

Posti
Posti Sage Herbal TeaPosti Sage Herbal Tea
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

0,18 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888013374

5900888013374

price: 3,65 zł

3.65 PLN 2028-04-30 NewCondition
Posti Posti Sage Herbal Tea Posti Posti Sage Herbal Tea
20 torebek

price: 3,48 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30

ziele szałwii


Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
herbal tea with lemon balm 20 szt.

price: 4,44 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-06-30
Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
Rosehip tea 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
tea chamomile 20 torebek

price: 4,47 zł

PLN
1
48
expiry date 2028-06-30
Posti herbal tea 20 bags of Posti herbal tea 20 bags of
chamomile 20 szt.

price: 3,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-05-30
Bifix Bifix herbal tea 20 lemon Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
balm bags 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-14
Bifix Bifix Rooibos African Red Bifix Bifix Rooibos African Red
Bush Tea 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-05-26
Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
herbal tea of fennel 20 torebek

price: 4,66 zł

PLN
1
17
expiry date
2028-05-30
Posti green tea 20 bags Posti green tea 20 bags
20 szt.

price: 5,72 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-30
Posti yunnan black tea leaf Posti yunnan black tea leaf
80 g
85,38zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
25
expiry date 2029-07-30
Posti Posti Yunan green tea with Posti Posti Yunan green tea with
lemon 20 szt.

price: 5,80 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-11-30
Posti green tea leaf Posti green tea leaf
100 g
68,30zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-03-30
Posti Posti
20 torebek

price: 3,79 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-10-10
Posti herbal tea 20 bags Mint Posti herbal tea 20 bags Mint
30 g
108,33zł/kg

price: 3,25 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-05-30
Posti earl Grey black tea flavored Posti earl Grey black tea flavored
leaf broken 80 g
81,88zł/kg

price: 6,55 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-28
Posti madras black tea Deciduous Posti madras black tea Deciduous
broken 80 g
85,38zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
4
expiry date 2029-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5