Roleski
53

Ketchup Premium Sycylijski to pewniak na pizzy. Idealnie zbalansowana kwasowość, słodycz
i pomidorowość to gotowy przepis na perfekcyjny  sos do pizzy. Co w środku? 232g pomidorów na każde100 g ketchupu z dodatkiem octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodatku skrobi i bez konserwantów. Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

masa netto

masa netto

465 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-18

pojemność

cena za kilogram

19,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044023947

5901044023947

price: 8,99 zł

buy 6 szt. for 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-08-18 NewCondition

Składniki:
pomidory (232 g na 100 g ketchupu), cukier
trzcinowy, ocet jabłkowy, sól himalajska,
przyprawy (0,4%)


Wartość odżywcza / Nutrition Fact na / per 100 g Wartość energetyczna / Energy 510 kJ/120 kcal Tłuszcz / Fat <0,5 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone/of which saturates <0,1g Węglowodany/Carbohydrate 27 g - w tym cukry / of which sugars 25 g Białko / Protein 1,9 g Sól / Salt 2,3 g


Ketchup Premium Sycylijski to pewniak na pizzy. Idealnie zbalansowana kwasowość, słodycz
i pomidorowość to gotowy przepis na perfekcyjny  sos do pizzy. Co w środku? 232g pomidorów na każde100 g ketchupu z dodatkiem octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodatku skrobi i bez konserwantów. Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


About the brand:
Producer's address:

Roleski Sp. J.

ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    spicy 465 g
    19,61zł/kg

    price: 9,12 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-09-17
    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    mild 465 g
    19,61zł/kg

    price: 9,12 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-08-27
    Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
    Toskański 465 g
    19,33zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2027-09-10
    Kotlin spicy ketchup Kotlin spicy ketchup
    expiry date 2027-06-30
    Kotlin mild ketchup Kotlin mild ketchup
    450 g
    16,29zł/kg

    price: 7,33 zł

    PLN
    1
    32
    expiry date 2027-06-30
    Pudliszki Pudliszki mild ketchup Pudliszki Pudliszki mild ketchup
    No preservatives 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-06-20
    Pudliszki Pudliszki spicy ketchup Pudliszki Pudliszki spicy ketchup
    Without preservatives 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-20
    Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-06
    Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski Table mustard Roleski Table mustard
    175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mustard 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-12
    Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-26
    Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-06-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5